VTAC20222
3800157658324
132123
Opis produktu Wysoka wydajność 120lm/W Uchwyty klosza z wytrzymałej stali nierdzewnej 3 Lata Gwarancji SAMSUNG Chip IP65 Korpus ABS+PC IK07 Dostępne odmiany 60cm,120cm,150cm Dostepne odmiany z kloszem mlecznym oraz przeźroczystym Cechy produktu Moc 36W Strumień (lm) 4320 lm Barwa światła Zimna Temperatura barwowa 6400K Kąt świecenia 120° Napięcie 230V Symbol 20222 Kod kreskowy EAN 3800157658324 Kod produktu VT-120136E...
Opis produktu Wysoka wydajność 120lm/W Uchwyty klosza z wytrzymałej stali nierdzewnej 3 Lata Gwarancji SAMSUNG Chip IP65 Korpus ABS+PC IK07 Dostępne odmiany 60cm,120cm,150cm Dostepne odmiany z kloszem mlecznym oraz przeźroczystym Cechy produktu Moc 36W Strumień (lm) 4320 lm Barwa światła Zimna Temperatura barwowa 6400K Kąt świecenia 120° Napięcie 230V Symbol 20222 Kod kreskowy EAN 3800157658324 Kod produktu VT-120136E Seria M-Series Trzonek Oprawa zintegrowana LED Typ modułu LED SAMSUNG Czas życia 20000g Napięcie wejściowe AC: 220-240V Współczynnik mocy &,gt,0,9 CRI 80+ Materiał PC Kolor obudowy Mleczny Typ Oświetlenie zewnętrzne Ściemnianie NIE Klasa szczelności IP65 Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Długość 120cm Rozmiar 1200x78x72mm Waga produktu 2,009 Objętość 0,00756 Marka V-TAC Gwarancja 3 Lata Wydajność lm/W 120 lm/W Opakowanie zbiorcze 12 Dodatkowe informacje IK07 ETIM EC000481 Kod CN 9405 91 10 IK IK07 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 36W |
| Strumień (lm) | 4320 lm |
| Barwa światła | Zimna |
| Temperatura barwowa | 6400K |
| Kąt świecenia | 120° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 20222 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157658324 |
| Kod produktu | VT-120136E |
| Seria | M-Series |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| Typ modułu LED | SAMSUNG |
| Czas życia | 20000g |
| Napięcie wejściowe | AC: 220-240V |
| Współczynnik mocy | &,gt,0,9 |
| CRI | 80+ |
| Materiał | PC |
| Kolor obudowy | Mleczny |
| Typ | Oświetlenie zewnętrzne |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Długość | 120cm |
| Rozmiar | 1200x78x72mm |
| Waga produktu | 2,009 |
| Objętość | 0,00756 |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Wydajność lm/W | 120 lm/W |
| Opakowanie zbiorcze | 12 |
| Dodatkowe informacje | IK07 |
| ETIM | EC000481 |
| Kod CN | 9405 91 10 |
| IK | IK07 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Zimna |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa energetyczna | D |
| Rodzaj lampy | Oprawa liniowa |
| Źródło światła | Niewymienne |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".