Barwa światła 4000K Strumień świetlny 4500lm Wskaźnik oddawania barw Ra&,gt,80 Żywotność diod LED 50 000h CE TAK Gwarancja 60 miesięcy Klasa energetyczna A++ Klasa ochronności I Stopień ochrony (IK) IK08 Stopień szczelności (IP) IP65 Do zasilania przelotowego NIE Liczba źródeł światła 1 Rodzaj LED SMD 2835 Temperatura pracy -20°C / +40°C Zawiera źródło światła TAK Źródło światła SMD...
Barwa światła 4000K Strumień świetlny 4500lm Wskaźnik oddawania barw Ra&,gt,80 Żywotność diod LED 50 000h CE TAK Gwarancja 60 miesięcy Klasa energetyczna A++ Klasa ochronności I Stopień ochrony (IK) IK08 Stopień szczelności (IP) IP65 Do zasilania przelotowego NIE Liczba źródeł światła 1 Rodzaj LED SMD 2835 Temperatura pracy -20°C / +40°C Zawiera źródło światła TAK Źródło światła SMD 2835 Moc 30W Długość 1300mm Szerokość 120mm Wysokość 85mm Materiał PC / ABS Przystosowane do tworzenia linii świetlnych NIE Rodzaj montażu Natynkowo / zwieszany Kolor RAL 7035 Skuteczność świetlna 150lm/W Marka Luxmena Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Strumień świetlny | 4500lm |
| Wskaźnik oddawania barw | Ra&,gt,80 |
| Żywotność diod LED | 50 000h |
| CE | TAK |
|---|---|
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Klasa ochronności | I |
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności (IP) | IP65 |
| Do zasilania przelotowego | NIE |
|---|---|
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Rodzaj LED | SMD 2835 |
| Temperatura pracy | -20°C / +40°C |
| Zawiera źródło światła | TAK |
| Źródło światła | SMD 2835 |
| Moc | 30W |
| Długość | 1300mm |
|---|---|
| Szerokość | 120mm |
| Wysokość | 85mm |
| Materiał | PC / ABS |
|---|---|
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | NIE |
| Rodzaj montażu | Natynkowo / zwieszany |
| Kolor | RAL 7035 |
| Skuteczność świetlna | 150lm/W |
|---|---|
| Marka | Luxmena |
| Wysyłka w ciągu | 5-10 dni roboczych |
| Kolor | Szary |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj lampy | Oprawa liniowa |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".