Stopień ochrony IP54 długość przewodu wejściowego nie dotyczy ŚWIATŁO: zimna biel Barwa światła zimna biel materiał podłączonego przewodu nie dotyczy typ gniazdek przelotowych nie dotyczy indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 Źródło światła LED żarówka próbna w zestawie nie czas świecenia 2,5 – 10 godzin zakres temperatury pracy -20 °C do +40 °C typ...
Stopień ochrony IP54 długość przewodu wejściowego nie dotyczy ŚWIATŁO: zimna biel Barwa światła zimna biel materiał podłączonego przewodu nie dotyczy typ gniazdek przelotowych nie dotyczy indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 Źródło światła LED żarówka próbna w zestawie nie czas świecenia 2,5 – 10 godzin zakres temperatury pracy -20 °C do +40 °C typ podłączonego przewodu nie dotyczy Strumień świetlny 1 600 lm Pobór mocy 20 W Temperatura barwowa 6 500 K stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) IK08 materiał osłony szkło Wymiary nie dotyczy Typ PROFI Rodzaj PROFI Kolor Żółty Kolor Żółty zasięg czujnika PIR brak PIR Akumulator Li-Ion 4 400 mAh żywotność 40 000 godzin kąt świecenia 120° opakowanie 1 szt., pudełko pojemność nie dotyczy okres gwarancyjny 3 lata czujnik PIR nie odpowiednik żarówki 170 W napięcie 13 V DC 100–240 V AC Materiał obudowy Aluminium Częstotliwość... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Stopień ochrony | IP54 |
| długość przewodu wejściowego | nie dotyczy |
| ŚWIATŁO: | zimna biel |
| Barwa światła | zimna biel |
| materiał podłączonego przewodu | nie dotyczy |
| typ gniazdek przelotowych | nie dotyczy |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| Źródło światła | LED |
| żarówka próbna w zestawie | nie |
| czas świecenia | 2,5 – 10 godzin |
| zakres temperatury pracy | -20 °C do +40 °C |
| typ podłączonego przewodu | nie dotyczy |
| Strumień świetlny | 1 600 lm |
| Pobór mocy | 20 W |
| Temperatura barwowa | 6 500 K |
| stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) | IK08 |
| materiał osłony | szkło |
| Wymiary | nie dotyczy |
| Typ | PROFI |
| Rodzaj | PROFI |
| Kolor | Żółty |
| Kolor | Żółty |
| zasięg czujnika PIR | brak PIR |
| Akumulator | Li-Ion 4 400 mAh |
| żywotność | 40 000 godzin |
| kąt świecenia | 120° |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| pojemność | nie dotyczy |
| okres gwarancyjny | 3 lata |
| czujnik PIR | nie |
| odpowiednik żarówki | 170 W |
| napięcie | 13 V DC 100–240 V AC |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Częstotliwość | nie dotyczy |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Zimna |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Moc | 20W |
| Rodzaj lampy | Naświetlacz LED, Przenośna |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".