Opis produktu Nowoczesna linia opraw oraz źródeł światła V-TAC Evolution to niespotykana wydajność świetlna 160lm/W. Jeśli szukasz maksymalnej oszczędności i wydajności szukaj produktów serii V-TAC EVOLUTION Gwarancja 5 Lat Nowoczesna technologia z niezwykłą trwałością i wydajnością Wysoka wydajność 160lm/W Występują w mocach 50W,100W oraz 200W Temperatura barwowa do wyboru 4000K lub 6400K Cechy produktu Moc 200W Strumień (lm) 32000 lm Barwa światła Zimna...
Opis produktu Nowoczesna linia opraw oraz źródeł światła V-TAC Evolution to niespotykana wydajność świetlna 160lm/W. Jeśli szukasz maksymalnej oszczędności i wydajności szukaj produktów serii V-TAC EVOLUTION Gwarancja 5 Lat Nowoczesna technologia z niezwykłą trwałością i wydajnością Wysoka wydajność 160lm/W Występują w mocach 50W,100W oraz 200W Temperatura barwowa do wyboru 4000K lub 6400K Cechy produktu Moc 200W Strumień (lm) 32000 lm Barwa światła Zimna Temperatura barwowa 6400K Kąt świecenia 100° Napięcie 230V Symbol 5923 Kod kreskowy EAN 3800157654753 Kod produktu VT-49261 Seria Evolution Klasa energetyczna A++ Trzonek Oprawa zintegrowana LED Typ modułu LED SMD Czas życia 30000g Częstotliwość 50/60Hz Współczynnik mocy &,gt,0,9 CRI 70+ Materiał Aluminium Kolor obudowy Czarny Typ Oświetlenie zewnętrzne Ściemnianie NIE Klasa szczelności IP65 Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów &,lt,6 Rozmiar 371x57x458.5mm Rozmiar montażowy 1m Waga produktu 4,6 Objętość 0,01035 Marka V-TAC Gwarancja 5 Lat Wydajność lm/W 160 lm/W Opakowanie zbiorcze 2... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 200W |
| Strumień (lm) | 32000 lm |
| Barwa światła | Zimna |
| Temperatura barwowa | 6400K |
| Kąt świecenia | 100° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 5923 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157654753 |
| Kod produktu | VT-49261 |
| Seria | Evolution |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| Typ modułu LED | SMD |
| Czas życia | 30000g |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Współczynnik mocy | &,gt,0,9 |
| CRI | 70+ |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ | Oświetlenie zewnętrzne |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | &,lt,6 |
| Rozmiar | 371x57x458.5mm |
| Rozmiar montażowy | 1m |
| Waga produktu | 4,6 |
| Objętość | 0,01035 |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 5 Lat |
| Wydajność lm/W | 160 lm/W |
| Opakowanie zbiorcze | 2 |
| Dodatkowe informacje | IK06 |
| Parametry | Przewód 1 metr |
| ETIM | EC001959 |
| Kod CN | 8539 50 00 |
| IK | IK06 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Zimna |
| Kolor | Czarny |
| Trzonek | LED |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 200W |
| Klasa energetyczna | B |
| Rodzaj lampy | Naświetlacz LED |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".