Opis produktu Wysokiej jakości reflektor z czujnikiem światła o strumieniu świetlnym 100LM/W Zaprojektowany z wysokiej wydajności chipów LED Samsung Funkcja czujnika światła bez konieczności włączania/wyłączania Przy naturalnym oświetleniu powyżej 140Lux naświetlacz zostanie automatycznie wyłączony, a poniżej 140Lux zostanie automatycznie włączony. Czujnik światła Floodlight nie wykrywa ruchu Mocna i trwała konstrukcja z odlewanego aluminium - odporna na korozję Doskonale...
Opis produktu Wysokiej jakości reflektor z czujnikiem światła o strumieniu świetlnym 100LM/W Zaprojektowany z wysokiej wydajności chipów LED Samsung Funkcja czujnika światła bez konieczności włączania/wyłączania Przy naturalnym oświetleniu powyżej 140Lux naświetlacz zostanie automatycznie wyłączony, a poniżej 140Lux zostanie automatycznie włączony. Czujnik światła Floodlight nie wykrywa ruchu Mocna i trwała konstrukcja z odlewanego aluminium - odporna na korozję Doskonale przystosowany do pracy na zewnątrz dzięki stopniowi ochrony IP65 Zastosowanie oświetlenie elewacji, holu, garażu, pasażu, parkingu i wiele innych Cechy produktu Model VT-272 Waty 200 Lumeny 20000 Temperatura koloru 6500K Kolor dla stron internetowych Biały Kąt wiązki 100° Moc wejściowa AC:220-240V, 50Hz IK Ocena IK05 Stopień ochrony IP IP65 PF &,gt,0.9 CRI &,gt,80 Długa żywotność 25,000 godzin Liczba diod świecących 320 Rozwiązanie dla chipów LED 9V 100mA Typ chipa LED SMD-Samsung Chip Ściemnialna Nie Typ nadwozia Odlew aluminiowy Kolor urządzenia Czarny Wymiar 371x57x458.5mm Gwarancja 5 lat Temperatura pracy -20°C do +45°C Instant Start 0-100%... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Model | VT-272 |
| Waty | 200 |
| Lumeny | 20000 |
| Temperatura koloru | 6500K |
| Kolor dla stron internetowych | Biały |
| Kąt wiązki | 100° |
| Moc wejściowa | AC:220-240V, 50Hz |
| IK Ocena | IK05 |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| PF | &,gt,0.9 |
| CRI | &,gt,80 |
| Długa żywotność | 25,000 godzin |
| Liczba diod świecących | 320 |
| Rozwiązanie dla chipów LED | 9V 100mA |
| Typ chipa LED | SMD-Samsung Chip |
| Ściemnialna | Nie |
| Typ nadwozia | Odlew aluminiowy |
| Kolor urządzenia | Czarny |
| Wymiar | 371x57x458.5mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Temperatura pracy | -20°C do +45°C |
| Instant Start | 0-100% in &,lt,1s |
| Cykle włączania/wyłączania | &,gt,15000 |
| lumeny na wat | 100 |
| Typ czujnika | Czujnik światła |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Zimna |
| Kolor | Czarny |
| Trzonek | LED |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 200W |
| Rodzaj lampy | Naświetlacz LED |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".