Producent: ORNO Kod producenta: OR-NR-6196L6 Kategoria produktu: Lighting line Przenośny naświetlacz STATIX, o wysokim stopniu szczelności IP65, przeznaczony jest do oświetlenia prac wykonywanych na zewnątrz, w domu, garażu, piwnicy, samochodzie, na kempingu itp. Wyposażony jest w energooszczędne diody LED, które emitują światło o zimnej barwie. W porównaniu do większości naświetlaczy, STATIX posiada wyższy współczynnik oddawania barw (CRI≥80) dzięki czemu podczas prac wewnątrz...
Producent: ORNO Kod producenta: OR-NR-6196L6 Kategoria produktu: Lighting line Przenośny naświetlacz STATIX, o wysokim stopniu szczelności IP65, przeznaczony jest do oświetlenia prac wykonywanych na zewnątrz, w domu, garażu, piwnicy, samochodzie, na kempingu itp. Wyposażony jest w energooszczędne diody LED, które emitują światło o zimnej barwie. W porównaniu do większości naświetlaczy, STATIX posiada wyższy współczynnik oddawania barw (CRI≥80) dzięki czemu podczas prac wewnątrz pomieszczeń naświetlacz lepiej oddaje barwy oświetlanej powierzchni. Ponadto dzięki zastosowaniu takiego źródła światła, naświetlacz nie miga, a jego światło nie ma szkodliwego wpływu na wzrok. Urządzenie posiada mocny uchwyt do przenoszenia, praktyczną obrotową, odkręcaną podstawkę z regulacją w poziomie 360° oraz w pionie (góra-dół). Zasilanie sieciowe poprzez 2,5m kabel zakończony wtyczką. Informacje ogólne Napięcie zasilania 230V~, 50Hz Źródło światła Zintegrowane źródło światła LED SMD Moc 30W Współczynnik oddawania barw Ra/CRI ≥80 Strumień świetlny 2400 Kąt świecenia [°] 120 Ilość cykli wł./wył. 30000 Trwałość [h] 30000 Temperatura barwowa 6000K Klasa ochronności... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: ORNO
Kod producenta: OR-NR-6196L6
Kategoria produktu: Lighting line
Przenośny naświetlacz STATIX, o wysokim stopniu szczelności IP65, przeznaczony jest do oświetlenia prac wykonywanych na zewnątrz, w domu, garażu, piwnicy, samochodzie, na kempingu itp. Wyposażony jest w energooszczędne diody LED, które emitują światło o zimnej barwie. W porównaniu do większości naświetlaczy, STATIX posiada wyższy współczynnik oddawania barw (CRI≥80) dzięki czemu podczas prac wewnątrz pomieszczeń naświetlacz lepiej oddaje barwy oświetlanej powierzchni. Ponadto dzięki zastosowaniu takiego źródła światła, naświetlacz nie miga, a jego światło nie ma szkodliwego wpływu na wzrok. Urządzenie posiada mocny uchwyt do przenoszenia, praktyczną obrotową, odkręcaną podstawkę z regulacją w poziomie 360° oraz w pionie (góra-dół). Zasilanie sieciowe poprzez 2,5m kabel zakończony wtyczką.
| Napięcie zasilania | 230V~, 50Hz |
| Źródło światła | Zintegrowane źródło światła LED SMD |
| Moc | 30W |
| Współczynnik oddawania barw Ra/CRI | ≥80 |
| Strumień świetlny | 2400 |
| Kąt świecenia [°] | 120 |
| Ilość cykli wł./wył. | 30000 |
| Trwałość [h] | 30000 |
| Temperatura barwowa | 6000K |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | I |
| Zakres temperatury pracy [°C] | -30 ~ 50°C |
| Stopień ochrony IP | 65 |
| Rodzaj przyłącza | przewód zakończony wtyczką |
| Rodzaj przewodu | H05RN F3G |
| Długość przewodu | 2,5m |
| Przekrój przewodu [mm²] | 1 |
| Kolor | czarny/żółty |
| Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) | 160/155/210 |
| Waga [g] | 750 |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Materiał klosza | szkło hartowane |
| Materiał uchwytu | stal |
| Miejsce zastosowania | wewnątrz i na zewnątrz |
| Minimalna odległość od oświetlanego obiektu | 1m |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Zimna |
| Kolor | Czarny |
| Trzonek | LED |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 30W |
| Rodzaj lampy | Naświetlacz LED, Przenośna |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".