czas świecenia 3 godziny typ podłączonego przewodu nie dotyczy żywotność 30 000 godzin Pobór mocy 10 W zakres temperatury pracy -40 °C do +50 °C Akumulator Li-Ion 4 400 mAh Materiał obudowy Aluminium kąt świecenia 120° Strumień świetlny 500 lm Stopień ochrony IP65 okres gwarancyjny 2 lata zasięg czujnika PIR brak PIR Typ PROFI Rodzaj PROFI materiał podłączonego przewodu nie dotyczy Temperatura barwowa...
czas świecenia 3 godziny typ podłączonego przewodu nie dotyczy żywotność 30 000 godzin Pobór mocy 10 W zakres temperatury pracy -40 °C do +50 °C Akumulator Li-Ion 4 400 mAh Materiał obudowy Aluminium kąt świecenia 120° Strumień świetlny 500 lm Stopień ochrony IP65 okres gwarancyjny 2 lata zasięg czujnika PIR brak PIR Typ PROFI Rodzaj PROFI materiał podłączonego przewodu nie dotyczy Temperatura barwowa 6 000 K materiał osłony szkło indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 70 stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) IK08 opakowanie 1 szt., pudełko typ gniazdek przelotowych nie dotyczy odpowiednik żarówki 40 W Źródło światła LED żarówka próbna w zestawie nie napięcie 12V/24V DC 100–240 V AC Wymiary 150 × 163 × 240 mm długość przewodu wejściowego nie dotyczy ŚWIATŁO: dzienna biel Barwa światła dzienna biel Kolor Żółty Kolor Żółty pojemność nie dotyczy czujnik PIR nie Częstotliwość 50/60 Hz Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| czas świecenia | 3 godziny |
| typ podłączonego przewodu | nie dotyczy |
| żywotność | 30 000 godzin |
| Pobór mocy | 10 W |
| zakres temperatury pracy | -40 °C do +50 °C |
| Akumulator | Li-Ion 4 400 mAh |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| kąt świecenia | 120° |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Stopień ochrony | IP65 |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| zasięg czujnika PIR | brak PIR |
| Typ | PROFI |
| Rodzaj | PROFI |
| materiał podłączonego przewodu | nie dotyczy |
| Temperatura barwowa | 6 000 K |
| materiał osłony | szkło |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 70 |
| stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) | IK08 |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| typ gniazdek przelotowych | nie dotyczy |
| odpowiednik żarówki | 40 W |
| Źródło światła | LED |
| żarówka próbna w zestawie | nie |
| napięcie | 12V/24V DC 100–240 V AC |
| Wymiary | 150 × 163 × 240 mm |
| długość przewodu wejściowego | nie dotyczy |
| ŚWIATŁO: | dzienna biel |
| Barwa światła | dzienna biel |
| Kolor | Żółty |
| Kolor | Żółty |
| pojemność | nie dotyczy |
| czujnik PIR | nie |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Zimna |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Moc | 10W |
| Rodzaj lampy | Naświetlacz LED |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".