Naświetlacz LED z panelem solarnym i pilotem, 100 W, 2800 lm, 5000 K, VIDEX VLE-FSO-1005
Indeks:
VLE-FSO-1005
EAN:
ID:
162766
Naświetlacz LED z panelem solarnym i pilotem VIDEX. Moc: 100 W. Strumień świetlny: 2800 lm. Barwa światła: 5000 K. Czas pracy: max. 12 h. Czas ładowania: 5-8 h. Programator czasowy: 3-5-8 h. Funkcja ściemniania. Zasilanie: panel solarny, akumulator LiFePO4 30000 mAh. Wymiary: 282 x 250 x 42 mm. Wymiary panelu słonecznego: 535 x 350 x 25 mm. Stopień ochrony: IP65. Kolor: szary. Opakowanie: karton Kod towaru VLE-FSO-1005 Podatek VAT 23% Waga 5,0000 kg...
Więcej szczegółów
DPM
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Naświetlacz LED z panelem solarnym i pilotem, 100 W, 2800 lm, 5000 K, VIDEX VLE-FSO-1005 5 1 5 1
2 lata
Naświetlacz LED z panelem solarnym i pilotem VIDEX. Moc: 100 W. Strumień świetlny: 2800 lm. Barwa światła: 5000 K. Czas pracy: max. 12 h. Czas ładowania: 5-8 h. Programator czasowy: 3-5-8 h. Funkcja ściemniania. Zasilanie: panel solarny, akumulator LiFePO4 30000 mAh. Wymiary: 282 x 250 x 42 mm. Wymiary panelu słonecznego: 535 x 350 x 25 mm. Stopień ochrony: IP65. Kolor: szary. Opakowanie: karton
Kod towaruVLE-FSO-1005
Podatek VAT23%
Waga5,0000 kg
Waga netto4,8000 kg
SymbolE.09.00 Naświetlacze
EAN5904405541197
Wysokość0 cm
Długość0 cm
Szerokość0 cm
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu1-5 dni roboczych
Barwa światłaNeutralna
KolorSzary
Czujnik ruchuNie
Moc100W