Stopień ochrony IP54 zakres temperatury pracy -20 °C do +50 °C liczba gniazdek przelotowych 1 Kolor Niebieski Kolor Niebieski kąt świecenia 120° materiał podłączonego przewodu guma czas świecenia nie dotyczy Typ nie dotyczy Rodzaj nie dotyczy Akumulator nie dotyczy opakowanie 1 szt., pudełko żywotność 30 000 godzin długość przewodu wejściowego 1,8 m indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 70 napięcie...
Stopień ochrony IP54 zakres temperatury pracy -20 °C do +50 °C liczba gniazdek przelotowych 1 Kolor Niebieski Kolor Niebieski kąt świecenia 120° materiał podłączonego przewodu guma czas świecenia nie dotyczy Typ nie dotyczy Rodzaj nie dotyczy Akumulator nie dotyczy opakowanie 1 szt., pudełko żywotność 30 000 godzin długość przewodu wejściowego 1,8 m indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 70 napięcie 220–240 V~ okres gwarancyjny 3 lata typ gniazdek przelotowych FRENCH ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła neutralna biel czujnik PIR nie odpowiednik żarówki 250 W Częstotliwość 50 Hz Pobór mocy 36 W pojemność 180 mA stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) IK10 typ podłączonego przewodu H07RN-F zasięg czujnika PIR brak PIR Źródło światła LED Temperatura barwowa 4 000 K Wymiary 320 × 258 × 83 mm materiał osłony tworzywo (PC) żarówka próbna w zestawie nie dotyczy Strumień świetlny 2 400 lm Materiał obudowy aluminium + tworzywo Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Stopień ochrony | IP54 |
| zakres temperatury pracy | -20 °C do +50 °C |
| liczba gniazdek przelotowych | 1 |
| Kolor | Niebieski |
| Kolor | Niebieski |
| kąt świecenia | 120° |
| materiał podłączonego przewodu | guma |
| czas świecenia | nie dotyczy |
| Typ | nie dotyczy |
| Rodzaj | nie dotyczy |
| Akumulator | nie dotyczy |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| żywotność | 30 000 godzin |
| długość przewodu wejściowego | 1,8 m |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 70 |
| napięcie | 220–240 V~ |
| okres gwarancyjny | 3 lata |
| typ gniazdek przelotowych | FRENCH |
| ŚWIATŁO: | neutralna biel |
| Barwa światła | neutralna biel |
| czujnik PIR | nie |
| odpowiednik żarówki | 250 W |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Pobór mocy | 36 W |
| pojemność | 180 mA |
| stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) | IK10 |
| typ podłączonego przewodu | H07RN-F |
| zasięg czujnika PIR | brak PIR |
| Źródło światła | LED |
| Temperatura barwowa | 4 000 K |
| Wymiary | 320 × 258 × 83 mm |
| materiał osłony | tworzywo (PC) |
| żarówka próbna w zestawie | nie dotyczy |
| Strumień świetlny | 2 400 lm |
| Materiał obudowy | aluminium + tworzywo |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Moc | 36W |
| Rodzaj lampy | Naświetlacz LED |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".