zakres temperatury pracy -20 °C do +40 °C typ gniazdek przelotowych nie dotyczy Stopień ochrony IP65 Źródło światła LED Akumulator nie dotyczy Typ PROFI PLUS Rodzaj PROFI PLUS okres gwarancyjny 5 lat Wymiary 320 × 250 × 86 mm zasięg czujnika PIR brak PIR ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła neutralna biel pojemność 850 mA materiał podłączonego przewodu guma długość przewodu wejściowego 1 m Kolor...
zakres temperatury pracy -20 °C do +40 °C typ gniazdek przelotowych nie dotyczy Stopień ochrony IP65 Źródło światła LED Akumulator nie dotyczy Typ PROFI PLUS Rodzaj PROFI PLUS okres gwarancyjny 5 lat Wymiary 320 × 250 × 86 mm zasięg czujnika PIR brak PIR ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła neutralna biel pojemność 850 mA materiał podłączonego przewodu guma długość przewodu wejściowego 1 m Kolor Czarny Kolor Czarny Kolor Czarny Kolor Czarny materiał osłony tworzywo (PC) żarówka próbna w zestawie nie dotyczy indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 opakowanie 1 szt., pudełko Strumień świetlny 8 400 lm żywotność 50 000 godzin kąt świecenia 120 × 90° Częstotliwość 50/60 Hz napięcie 100–240 V Materiał obudowy Aluminium czas świecenia nie dotyczy stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) IK10 Pobór mocy 80 W Temperatura barwowa 4 000 K typ podłączonego przewodu H05RN-F czujnik PIR nie odpowiednik żarówki 800 W Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| zakres temperatury pracy | -20 °C do +40 °C |
| typ gniazdek przelotowych | nie dotyczy |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Źródło światła | LED |
| Akumulator | nie dotyczy |
| Typ | PROFI PLUS |
| Rodzaj | PROFI PLUS |
| okres gwarancyjny | 5 lat |
| Wymiary | 320 × 250 × 86 mm |
| zasięg czujnika PIR | brak PIR |
| ŚWIATŁO: | neutralna biel |
| Barwa światła | neutralna biel |
| pojemność | 850 mA |
| materiał podłączonego przewodu | guma |
| długość przewodu wejściowego | 1 m |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| materiał osłony | tworzywo (PC) |
| żarówka próbna w zestawie | nie dotyczy |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| Strumień świetlny | 8 400 lm |
| żywotność | 50 000 godzin |
| kąt świecenia | 120 × 90° |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| napięcie | 100–240 V |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| czas świecenia | nie dotyczy |
| stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) | IK10 |
| Pobór mocy | 80 W |
| Temperatura barwowa | 4 000 K |
| typ podłączonego przewodu | H05RN-F |
| czujnik PIR | nie |
| odpowiednik żarówki | 800 W |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Moc | 80W |
| Rodzaj lampy | Naświetlacz LED |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".