typ gniazdek przelotowych nie dotyczy okres gwarancyjny 5 lat czas świecenia nie dotyczy pojemność 350 mA czujnik PIR nie Temperatura barwowa 4 000 K stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) IK10 zakres temperatury pracy -20 °C do +40 °C opakowanie 1 szt., pudełko materiał podłączonego przewodu guma Źródło światła LED kąt świecenia 120 × 90° Pobór mocy 30 W ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła...
typ gniazdek przelotowych nie dotyczy okres gwarancyjny 5 lat czas świecenia nie dotyczy pojemność 350 mA czujnik PIR nie Temperatura barwowa 4 000 K stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) IK10 zakres temperatury pracy -20 °C do +40 °C opakowanie 1 szt., pudełko materiał podłączonego przewodu guma Źródło światła LED kąt świecenia 120 × 90° Pobór mocy 30 W ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła neutralna biel typ podłączonego przewodu H05RN-F Wymiary 171 × 130 × 40 mm Akumulator nie dotyczy Materiał obudowy Aluminium żywotność 50 000 godzin odpowiednik żarówki 300 W Częstotliwość 50/60 Hz zasięg czujnika PIR brak PIR materiał osłony tworzywo (PC) Typ PROFI PLUS Rodzaj PROFI PLUS długość przewodu wejściowego 1 m indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 Kolor Czarny Kolor Czarny Kolor Czarny Kolor Czarny żarówka próbna w zestawie nie dotyczy napięcie 100–240 V Stopień ochrony IP65 Strumień świetlny 2 850 lm Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| typ gniazdek przelotowych | nie dotyczy |
| okres gwarancyjny | 5 lat |
| czas świecenia | nie dotyczy |
| pojemność | 350 mA |
| czujnik PIR | nie |
| Temperatura barwowa | 4 000 K |
| stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) | IK10 |
| zakres temperatury pracy | -20 °C do +40 °C |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| materiał podłączonego przewodu | guma |
| Źródło światła | LED |
| kąt świecenia | 120 × 90° |
| Pobór mocy | 30 W |
| ŚWIATŁO: | neutralna biel |
| Barwa światła | neutralna biel |
| typ podłączonego przewodu | H05RN-F |
| Wymiary | 171 × 130 × 40 mm |
| Akumulator | nie dotyczy |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| żywotność | 50 000 godzin |
| odpowiednik żarówki | 300 W |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| zasięg czujnika PIR | brak PIR |
| materiał osłony | tworzywo (PC) |
| Typ | PROFI PLUS |
| Rodzaj | PROFI PLUS |
| długość przewodu wejściowego | 1 m |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| żarówka próbna w zestawie | nie dotyczy |
| napięcie | 100–240 V |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Strumień świetlny | 2 850 lm |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Moc | 30W |
| Rodzaj lampy | Naświetlacz LED |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".