Wymiary 108 × 82 × 37 mm ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła neutralna biel pojemność 180 mA opakowanie 1 szt., pudełko materiał podłączonego przewodu guma materiał osłony tworzywo (PC) odpowiednik żarówki 150 W Kolor Biały Kolor Biały Kolor Biały Kolor Biały zasięg czujnika PIR brak PIR Pobór mocy 15 W Typ PROFI PLUS Rodzaj PROFI PLUS Akumulator nie dotyczy napięcie 100–240 V stopień...
Wymiary 108 × 82 × 37 mm ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła neutralna biel pojemność 180 mA opakowanie 1 szt., pudełko materiał podłączonego przewodu guma materiał osłony tworzywo (PC) odpowiednik żarówki 150 W Kolor Biały Kolor Biały Kolor Biały Kolor Biały zasięg czujnika PIR brak PIR Pobór mocy 15 W Typ PROFI PLUS Rodzaj PROFI PLUS Akumulator nie dotyczy napięcie 100–240 V stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) IK10 Temperatura barwowa 4 000 K typ podłączonego przewodu H05RN-F czujnik PIR nie okres gwarancyjny 5 lat Źródło światła LED typ gniazdek przelotowych nie dotyczy żarówka próbna w zestawie nie dotyczy żywotność 50 000 godzin długość przewodu wejściowego 60 cm Stopień ochrony IP65 kąt świecenia 120 × 90° indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 czas świecenia nie dotyczy Strumień świetlny 1 500 lm zakres temperatury pracy -20 °C do +40 °C Materiał obudowy Aluminium Częstotliwość 50/60 Hz Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Wymiary | 108 × 82 × 37 mm |
| ŚWIATŁO: | neutralna biel |
| Barwa światła | neutralna biel |
| pojemność | 180 mA |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| materiał podłączonego przewodu | guma |
| materiał osłony | tworzywo (PC) |
| odpowiednik żarówki | 150 W |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| zasięg czujnika PIR | brak PIR |
| Pobór mocy | 15 W |
| Typ | PROFI PLUS |
| Rodzaj | PROFI PLUS |
| Akumulator | nie dotyczy |
| napięcie | 100–240 V |
| stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) | IK10 |
| Temperatura barwowa | 4 000 K |
| typ podłączonego przewodu | H05RN-F |
| czujnik PIR | nie |
| okres gwarancyjny | 5 lat |
| Źródło światła | LED |
| typ gniazdek przelotowych | nie dotyczy |
| żarówka próbna w zestawie | nie dotyczy |
| żywotność | 50 000 godzin |
| długość przewodu wejściowego | 60 cm |
| Stopień ochrony | IP65 |
| kąt świecenia | 120 × 90° |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| czas świecenia | nie dotyczy |
| Strumień świetlny | 1 500 lm |
| zakres temperatury pracy | -20 °C do +40 °C |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Moc | 15W |
| Rodzaj lampy | Naświetlacz LED |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".