typ gniazdek przelotowych nie dotyczy okres gwarancyjny 2 lata Wymiary 158 × 56 × 166 mm opakowanie 1 szt., pudełko materiał podłączonego przewodu nie dotyczy napięcie 220–240 V~ pojemność 175 mA żywotność 25 000 godzin stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) IK08 żarówka próbna w zestawie nie kąt świecenia 120° Typ IDEO Rodzaj IDEO materiał osłony szkło Stopień ochrony IP54 indeks...
typ gniazdek przelotowych nie dotyczy okres gwarancyjny 2 lata Wymiary 158 × 56 × 166 mm opakowanie 1 szt., pudełko materiał podłączonego przewodu nie dotyczy napięcie 220–240 V~ pojemność 175 mA żywotność 25 000 godzin stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) IK08 żarówka próbna w zestawie nie kąt świecenia 120° Typ IDEO Rodzaj IDEO materiał osłony szkło Stopień ochrony IP54 indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 czujnik PIR tak Pobór mocy 20 W Temperatura barwowa 4 000 K Źródło światła LED liczba gniazdek przelotowych nie dotyczy odpowiednik żarówki 170 W typ podłączonego przewodu nie dotyczy Akumulator nie dotyczy zasięg czujnika PIR 10 m długość przewodu wejściowego nie dotyczy ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła neutralna biel czas świecenia nie dotyczy Strumień świetlny 1 600 lm zakres temperatury pracy -20 °C do +40 °C Kolor Szary Kolor Szary Kolor Szary Kolor Szary Materiał obudowy Aluminium Częstotliwość 50/60 Hz Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| typ gniazdek przelotowych | nie dotyczy |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| Wymiary | 158 × 56 × 166 mm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| materiał podłączonego przewodu | nie dotyczy |
| napięcie | 220–240 V~ |
| pojemność | 175 mA |
| żywotność | 25 000 godzin |
| stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) | IK08 |
| żarówka próbna w zestawie | nie |
| kąt świecenia | 120° |
| Typ | IDEO |
| Rodzaj | IDEO |
| materiał osłony | szkło |
| Stopień ochrony | IP54 |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| czujnik PIR | tak |
| Pobór mocy | 20 W |
| Temperatura barwowa | 4 000 K |
| Źródło światła | LED |
| liczba gniazdek przelotowych | nie dotyczy |
| odpowiednik żarówki | 170 W |
| typ podłączonego przewodu | nie dotyczy |
| Akumulator | nie dotyczy |
| zasięg czujnika PIR | 10 m |
| długość przewodu wejściowego | nie dotyczy |
| ŚWIATŁO: | neutralna biel |
| Barwa światła | neutralna biel |
| czas świecenia | nie dotyczy |
| Strumień świetlny | 1 600 lm |
| zakres temperatury pracy | -20 °C do +40 °C |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Szary |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Moc | 20W |
| Rodzaj lampy | Naświetlacz LED |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".