czas świecenia nie dotyczy Wymiary 181 × 246 × 109 mm Strumień świetlny 1 400 lm indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 długość przewodu wejściowego 30 cm zakres temperatury pracy -40 °C do +50 °C Stopień ochrony IP65 Akumulator nie dotyczy Temperatura barwowa 6 500 K czujnik PIR tak Typ HOME Rodzaj HOME pojemność 110 mA stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) IK08 kąt świecenia 160°...
czas świecenia nie dotyczy Wymiary 181 × 246 × 109 mm Strumień świetlny 1 400 lm indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 długość przewodu wejściowego 30 cm zakres temperatury pracy -40 °C do +50 °C Stopień ochrony IP65 Akumulator nie dotyczy Temperatura barwowa 6 500 K czujnik PIR tak Typ HOME Rodzaj HOME pojemność 110 mA stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) IK08 kąt świecenia 160° Pobór mocy 20 W Kolor Czarny Kolor Czarny Kolor Czarny Kolor Czarny ŚWIATŁO: dzienna biel Barwa światła dzienna biel napięcie 100–240 V żywotność 30 000 godzin okres gwarancyjny 2 lata materiał podłączonego przewodu guma zasięg czujnika PIR 12 m typ podłączonego przewodu H05RN-F opakowanie 1 szt., pudełko żarówka próbna w zestawie nie dotyczy materiał osłony szkło odpowiednik żarówki 90 W Częstotliwość 50/60 Hz Materiał obudowy Aluminium typ gniazdek przelotowych nie dotyczy Źródło światła LED Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| czas świecenia | nie dotyczy |
| Wymiary | 181 × 246 × 109 mm |
| Strumień świetlny | 1 400 lm |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| długość przewodu wejściowego | 30 cm |
| zakres temperatury pracy | -40 °C do +50 °C |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Akumulator | nie dotyczy |
| Temperatura barwowa | 6 500 K |
| czujnik PIR | tak |
| Typ | HOME |
| Rodzaj | HOME |
| pojemność | 110 mA |
| stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) | IK08 |
| kąt świecenia | 160° |
| Pobór mocy | 20 W |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| ŚWIATŁO: | dzienna biel |
| Barwa światła | dzienna biel |
| napięcie | 100–240 V |
| żywotność | 30 000 godzin |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| materiał podłączonego przewodu | guma |
| zasięg czujnika PIR | 12 m |
| typ podłączonego przewodu | H05RN-F |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| żarówka próbna w zestawie | nie dotyczy |
| materiał osłony | szkło |
| odpowiednik żarówki | 90 W |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| typ gniazdek przelotowych | nie dotyczy |
| Źródło światła | LED |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Zimna |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Moc | 20W |
| Rodzaj lampy | Naświetlacz LED |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".