Kolor Czarny Kolor Czarny Kolor Czarny Kolor Czarny długość przewodu wejściowego 30 cm ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła neutralna biel żarówka próbna w zestawie nie dotyczy materiał osłony szkło Pobór mocy 50 W Źródło światła LED zasięg czujnika PIR brak PIR Akumulator nie dotyczy Materiał obudowy Aluminium materiał podłączonego przewodu guma odpowiednik żarówki 430 W czujnik PIR nie...
Kolor Czarny Kolor Czarny Kolor Czarny Kolor Czarny długość przewodu wejściowego 30 cm ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła neutralna biel żarówka próbna w zestawie nie dotyczy materiał osłony szkło Pobór mocy 50 W Źródło światła LED zasięg czujnika PIR brak PIR Akumulator nie dotyczy Materiał obudowy Aluminium materiał podłączonego przewodu guma odpowiednik żarówki 430 W czujnik PIR nie stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) nie dotyczy Wymiary 211 × 39 × 177 mm Temperatura barwowa 4 000 K typ podłączonego przewodu H05RN-F pojemność 220 mA kąt świecenia 120° żywotność 25 000 godzin czas świecenia nie dotyczy Typ HOBBY SLIM Rodzaj HOBBY SLIM zakres temperatury pracy -20 °C do +40 °C typ gniazdek przelotowych nie dotyczy okres gwarancyjny 2 lata indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 napięcie 220–240 V~ Strumień świetlny 4 000 lm Stopień ochrony IP65 opakowanie 1 szt., pudełko Częstotliwość 50/60 Hz Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| długość przewodu wejściowego | 30 cm |
| ŚWIATŁO: | neutralna biel |
| Barwa światła | neutralna biel |
| żarówka próbna w zestawie | nie dotyczy |
| materiał osłony | szkło |
| Pobór mocy | 50 W |
| Źródło światła | LED |
| zasięg czujnika PIR | brak PIR |
| Akumulator | nie dotyczy |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| materiał podłączonego przewodu | guma |
| odpowiednik żarówki | 430 W |
| czujnik PIR | nie |
| stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi (IK) | nie dotyczy |
| Wymiary | 211 × 39 × 177 mm |
| Temperatura barwowa | 4 000 K |
| typ podłączonego przewodu | H05RN-F |
| pojemność | 220 mA |
| kąt świecenia | 120° |
| żywotność | 25 000 godzin |
| czas świecenia | nie dotyczy |
| Typ | HOBBY SLIM |
| Rodzaj | HOBBY SLIM |
| zakres temperatury pracy | -20 °C do +40 °C |
| typ gniazdek przelotowych | nie dotyczy |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| napięcie | 220–240 V~ |
| Strumień świetlny | 4 000 lm |
| Stopień ochrony | IP65 |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Moc | 50W |
| Rodzaj lampy | Naświetlacz LED |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".