Zalety produktu Jasna, odporna i trwała Bezpieczne i bardzo równomierne oświetlenie dzięki wykonanemu ze szkła hartowanego matowemu kloszowi Brak górnego współczynnika rozsyłu światła (ULOR 0%) w przypadku zamontowania pod kątem 0° Oszczędność energii aż do 90% (w porównaniu z naświetlaczami z lampami halogenowymi) 5-letnia gwarancja Obszary zastosowań Zamiennik naświetlaczy do żarówek halogenowych Zastosowanie na zewnątrz (IP65) Przemysł Strefy publiczne Tereny...
Zalety produktu Jasna, odporna i trwała Bezpieczne i bardzo równomierne oświetlenie dzięki wykonanemu ze szkła hartowanego matowemu kloszowi Brak górnego współczynnika rozsyłu światła (ULOR 0%) w przypadku zamontowania pod kątem 0° Oszczędność energii aż do 90% (w porównaniu z naświetlaczami z lampami halogenowymi) 5-letnia gwarancja Obszary zastosowań Zamiennik naświetlaczy do żarówek halogenowych Zastosowanie na zewnątrz (IP65) Przemysł Strefy publiczne Tereny budowy Elewacje budynków Cechy produktu Odbłyśnik, symetryczny rozsył światła z kątem rozsyłu 100° x 100° Zintegrowany zasilacz o szerokim zakresie napięcia zasilającego, 100 - 277 VAC Ochrona przed przepięciami: do 6 kV (L / N-PE), 4 kV (L-N) Zaciski montażowe z kątem 30° i szerokim obszarem obrotu Zawór odpowietrzający optymalizujący wymianę powietrza, bez uszczerbku dla stopnia ochrony IP Fabrycznie zainstalowany, elastyczny przewód o długości 1 m (H05RN-F), 3 x 1,0 mm² Porady dotyczące bezpieczeństwa Maksymalna. powierzchnia obciążenia wiatrem 0,124 m² Moc znamionowa 200,00 W Napięcie znamionowe 100…277 V Częstotliwość sieciowa 50…60 Hz Prąd znamionowy 1000 mA Początkowy prąd rozruchowy 80 A Prąd rozruchowy, czas T 1000 µs... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Moc znamionowa | 200,00 W |
| Napięcie znamionowe | 100…277 V |
| Częstotliwość sieciowa | 50…60 Hz |
| Prąd znamionowy | 1000 mA |
| Początkowy prąd rozruchowy | 80 A |
| Prąd rozruchowy, czas T | 1000 µs |
| Maks. liczba opraw w jednym obwodz B16 A | 3 |
| Maks. liczba opraw w jednym obwodz C16 A | 8 |
| Maks. liczba opraw w jednym obwodz C10 A | 5 |
| Współczynnik mocy λ | >, 0,90 |
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne | <, 20 % |
| Klasa ochronności | I |
| Strumień świetlny | 25000 lm |
| Skuteczność świetlna | 125 lm/W |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Ogólny wskaźnik oddawania barw Ra | ≥80 |
| Standardowe odchylenie dopasowania barw | ≤5 sdcm |
| Brak tętnienia | Tak |
| Grupa zagrożenia fotobiologiczne EN62778 | RG1 |
| Grupa zagrożenia fotobiologiczne EN62471 | RG1 |
| Kąt rozsyłu światła | 100 ° x 100 ° |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kolor | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Moc | 200W |
| Rodzaj lampy | Naświetlacz LED |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".