Kanlux ANTEM to seria naświetlaczy LED. Te naświetlacze to przede wszystkim łatwość podłączenia, a dzięki zintegrowanej puszce przyłączeniowej unikamy również nieestetycznego podłączenia kabla. Kanlux ANTEM LED to szeroki wybór mocy od: 10 W do 100 W, a także wersje z czujnikami ruchu i bez. Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

Producent: Kanlux
Kod producenta: 33208
Kanlux ANTEM to seria naświetlaczy LED. Te naświetlacze to przede wszystkim łatwość podłączenia, a dzięki zintegrowanej puszce przyłączeniowej unikamy również nieestetycznego podłączenia kabla. Kanlux ANTEM LED to szeroki wybór mocy od: 10 W do 100 W, a także wersje z czujnikami ruchu i bez. Klosz z delikatną pryzmą miękko rozprasza światło i ogranicza efekt olśnienia. Wersja bez czujnika ruchu odznacza się szczelnością IP65, a wersja z czujnikiem IP44. Czujnik nastawić można w zakresie czasu świecenia, natężenia światła i obszaru detekcji.
Moc maksymalna [W]
Napięcie znamionowe [V]
Strumień świetlny [lm]
Trwałość [h]
Temperatura barwowa [K]
Stopień IP | EAN13 | 5905339332080 |
| Kolor | czarny |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Materiał szyby ochronnej | szkło hartowane |
| Materiał wysięgnika | metal |
| Miejsce zastosowania | wewnątrz i na zewnątrz |
| Waga | 580g |
| Jednostka sprzedaży | sztuka |
| Karton zbiorczy | 10 |
![]() | W skład oprawy wchodzą wbudowane lampy LED o klasach energetycznych: A++,A+,A |
| Napięcie znamionowe [V] | 220-240 AC |
| Częstotliwość znamionowa [Hz] | 50 |
| Kolor | czarny |
| Moc maksymalna [W] | 50 |
| Zintegrowane źródło światła LED | |
| Strumień świetlny [lm] | 4000 |
| Kąt świecenia [°] | 100 |
| Ilość cykli wł/wył | ≥10000 |
| Trwałość [h] | 15000 |
| Temperatura barwowa [K] | 4000 |
| Jednolitość barw [SDCM] | ≤6 |
| Współczynnik oddawania barw Ra | ≥80 |
| Czas zapłonu lampy [s] | ≤0,5 |
| Czas nagrzewania lampy [s] | ≤1 |
| Rodzaj diody | LED SMD |
| Możliwość współpracy ze ściemniaczem | nie |
| Barwa światła | biała |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | I |
| Stopień IP | 44 |
| Zakres temperatury otoczenia, na którą może być narażony wyrób [°C] | -20÷35 |
| Miejsce montażu | do nadbudowania na ścianie, do nadbudowania na suficie, do nadbudowania na podłożu |
| Oprawa ruchoma w zakresie wertykalnym [°] | 180 |
| Rodzaj przyłącza | kostka śrubowa |
| Zakres przekrojów stosowanych przewodów [mm2] | 1-1,5 |
| Zasięg czujnika [m] | max 10 |
| Kąt działania czujnika [°] | 120 |
| Czas działania czujnika [sekunda-minuta] | 10-10 |
| Rodzaj czujnika | PIR |
| Wykrywanie ruchu | tak |
| Regulacja czułości | |
| Nastawa poziomu natężenia oświetlenia, przy którym czujnik wykrywa ruch [lx] | 2-2000 |
| W skład oprawy wchodzą wbudowane lampy LED o klasach energetycznych | A++,A+,A |
| Minimalna odległość od oświetlanego obiektu | 1m |
| Wymienne źródło światła | nie |
| Skuteczność świetlna lampy [lm/W] | 80 |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kolor | Czarny |
| Trzonek | LED |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 50W |
| Rodzaj lampy | Naświetlacz LED |
| Źródło światła | Niewymienne |
Kanlux ANTEM to seria naświetlaczy LED. Te naświetlacze to przede wszystkim łatwość podłączenia, a dzięki zintegrowanej puszce przyłączeniowej unikamy również nieestetycznego podłączenia kabla. Kanlux ANTEM LED to szeroki wybór mocy od: 10 W do 100 W, a także wersje z czujnikami ruchu i bez.
Kanlux ANTEM to seria naświetlaczy LED. Te naświetlacze to przede wszystkim łatwość podłączenia, a dzięki zintegrowanej puszce przyłączeniowej unikamy również nieestetycznego podłączenia kabla. Kanlux ANTEM LED to szeroki wybór mocy od: 10 W do 100 W, a także wersje z czujnikami ruchu i bez.
Kanlux ANTEM to seria naświetlaczy LED. Te naświetlacze to przede wszystkim łatwość podłączenia, a dzięki zintegrowanej puszce przyłączeniowej unikamy również nieestetycznego podłączenia kabla. Kanlux ANTEM LED to szeroki wybór mocy od: 10 W do 100 W, a także wersje z czujnikami ruchu i bez.
Kanlux ANTEM to seria naświetlaczy LED. Te naświetlacze to przede wszystkim łatwość podłączenia, a dzięki zintegrowanej puszce przyłączeniowej unikamy również nieestetycznego podłączenia kabla. Kanlux ANTEM LED to szeroki wybór mocy od: 10 W do 100 W, a także wersje z czujnikami ruchu i bez.
Kanlux ANTEM to seria naświetlaczy LED. Te naświetlacze to przede wszystkim łatwość podłączenia, a dzięki zintegrowanej puszce przyłączeniowej unikamy również nieestetycznego podłączenia kabla. Kanlux ANTEM LED to szeroki wybór mocy od: 10 W do 100 W, a także wersje z czujnikami ruchu i bez.
Kanlux ANTEM to seria naświetlaczy LED. Te naświetlacze to przede wszystkim łatwość podłączenia, a dzięki zintegrowanej puszce przyłączeniowej unikamy również nieestetycznego podłączenia kabla. Kanlux ANTEM LED to szeroki wybór mocy od: 10 W do 100 W, a także wersje z czujnikami ruchu i bez.
Kanlux ANTEM to seria naświetlaczy LED. Te naświetlacze to przede wszystkim łatwość podłączenia, a dzięki zintegrowanej puszce przyłączeniowej unikamy również nieestetycznego podłączenia kabla. Kanlux ANTEM LED to szeroki wybór mocy od: 10 W do 100 W, a także wersje z czujnikami ruchu i bez.
Kanlux ANTEM to seria naświetlaczy LED. Te naświetlacze to przede wszystkim łatwość podłączenia, a dzięki zintegrowanej puszce przyłączeniowej unikamy również nieestetycznego podłączenia kabla. Kanlux ANTEM LED to szeroki wybór mocy od: 10 W do 100 W, a także wersje z czujnikami ruchu i bez.
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".