Producent: ORNO Kod producenta: OR-NL-6080BLR4 Kategoria produktu: Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu Naświetlacz LED przeznaczony jest do oświetlenia pomieszczeń takich jak: garaże, hale, oświetlenie parkingowe, ogrodowe, posesji, fasad, reklam itp. Zastosowane nowoczesne diody LED SMD gwarantują dużą energooszczędność i długą żywotność urządzenia, a czujnik pasywnej podczerwieni, reaguje w chwili pojawienia się ruchu w polu detekcji. Regulacja panelu świetlnego w pionie (góra-dół),...
Producent: ORNO Kod producenta: OR-NL-6080BLR4 Kategoria produktu: Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu Naświetlacz LED przeznaczony jest do oświetlenia pomieszczeń takich jak: garaże, hale, oświetlenie parkingowe, ogrodowe, posesji, fasad, reklam itp. Zastosowane nowoczesne diody LED SMD gwarantują dużą energooszczędność i długą żywotność urządzenia, a czujnik pasywnej podczerwieni, reaguje w chwili pojawienia się ruchu w polu detekcji. Regulacja panelu świetlnego w pionie (góra-dół), mechaniczna regulacja położenia czujnika ruchu: pionowa 300°, pozioma 120°. Potencjometry do regulacji: czasu świecenia, czułości natężenia światła i zasięgu wykrywania ruchu. Materiał: aluminium + poliwęglan (PC), przeźroczysty. Informacje ogólne Napięcie zasilania 230V~, 50Hz Źródło światła LED SMD Moc 20W Współczynnik oddawania barw Ra/CRI &,gt,80 Strumień świetlny 1600lm Temperatura barwowa 4000K Stopień ochrony IP44 Kolor czarny Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) 140 / 194 / 25 Sterowanie czujnikiem ruchu tak Typ czujnika PIR Kąt widzenia 120st. Zasięg detekcji 2m–10m Regulacja natężenia światła LUX tak Zakres regulacji natężenia światła LUX 3—2000lux Regulacja czasu świecenia TIME tak... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: ORNO
Kod producenta: OR-NL-6080BLR4
Kategoria produktu: Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu
Naświetlacz LED przeznaczony jest do oświetlenia pomieszczeń takich jak: garaże, hale, oświetlenie parkingowe, ogrodowe, posesji, fasad, reklam itp. Zastosowane nowoczesne diody LED SMD gwarantują dużą energooszczędność i długą żywotność urządzenia, a czujnik pasywnej podczerwieni, reaguje w chwili pojawienia się ruchu w polu detekcji. Regulacja panelu świetlnego w pionie (góra-dół), mechaniczna regulacja położenia czujnika ruchu: pionowa 300°, pozioma 120°. Potencjometry do regulacji: czasu świecenia, czułości natężenia światła i zasięgu wykrywania ruchu. Materiał: aluminium + poliwęglan (PC), przeźroczysty.
| Napięcie zasilania | 230V~, 50Hz |
| Źródło światła | LED SMD |
| Moc | 20W |
| Współczynnik oddawania barw Ra/CRI | &,gt,80 |
| Strumień świetlny | 1600lm |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Kolor | czarny |
| Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) | 140 / 194 / 25 |
| Sterowanie czujnikiem ruchu | tak |
| Typ czujnika | PIR |
| Kąt widzenia | 120st. |
| Zasięg detekcji | 2m–10m |
| Regulacja natężenia światła LUX | tak |
| Zakres regulacji natężenia światła LUX | 3—2000lux |
| Regulacja czasu świecenia TIME | tak |
| Zakres regulacji TIME | min: 10 sek. ± 3 sek., max: 5 min. ± 2 min. |
| Regulacja zasięgu detekcji SENS | tak |
| Inne cechy | regulacja położenia naświetlacza: w pionie 180°regulacja położenia czujnika: w poziomie 100°, w pionie 300° |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kolor | Czarny |
| Trzonek | LED |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 20W |
| Rodzaj lampy | Naświetlacz LED |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".