TH-1020923
4003468100905
106420
Opis funkcji Reflektor LED z czujnikiem ruchu 2 reflektory LED o mocy 10 W każda (odpowiednik reflektora halogenowego 2x140 W) Reflektory można obracać w poziomie o ± 20 ° i ustawiać o 70 ° w dół Nadaje się do użytku na zewnątrz Automatyczne sterowanie oświetleniem na podstawie obecności i jasności Kąt wykrywania 180 ° przy zasięgu wykrywania 10 m Ograniczenie powierzchni za pomocą mocowania soczewki Światło orientacyjne z konfigurowalnym...
Opis funkcji Reflektor LED z czujnikiem ruchu 2 reflektory LED o mocy 10 W każda (odpowiednik reflektora halogenowego 2x140 W) Reflektory można obracać w poziomie o ± 20 ° i ustawiać o 70 ° w dół Nadaje się do użytku na zewnątrz Automatyczne sterowanie oświetleniem na podstawie obecności i jasności Kąt wykrywania 180 ° przy zasięgu wykrywania 10 m Ograniczenie powierzchni za pomocą mocowania soczewki Światło orientacyjne z konfigurowalnym poziomem przyciemnienia Krótka i rozszerzona funkcja poprzez system sterowania ręcznego Zintegrowany radiator w kolorze obudowy Direct-LED dla maksymalnej mocy światła Zaawansowany technologicznie moduł matrycowo-LED Instalacja wtyczki jedną ręką Natychmiastowe uruchomienie możliwe poprzez ustawienie fabryczne Regulowana wartość luksów i opóźnienie wyłączenia Ustawienia można zmienić bez użycia narzędzi Pokaż mniej Dane techniczne Napięcie robocze 230 V AC Częstotliwość 50 - 60 Hz Zużycie w trybie czuwania ~ 0,4 W. Kolor Biały Rodzaj instalacji Instalacja na ścianie Zakres ustawień jasności 5-200 luksów Wyjście LED (prąd świecenia)... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| Napięcie robocze | 230 V AC |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Zużycie w trybie czuwania | ~ 0,4 W. |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj instalacji | Instalacja na ścianie |
| Zakres ustawień jasności | 5-200 luksów |
| Wyjście LED (prąd świecenia) | 2 x 840 lm |
| Temperatura barwowa | 4000 K, neutralna biel |
| Kąt wykrywania | 180 ° |
| Wysokość montażu | 1,8 - 2,5 m |
| Opóźnienie wyłączenia światła | 2 s-30 min |
| Temperatura otoczenia | -20 ° C ... 45 ° C |
| Klasa ochrony | II |
| Rodzaj ochrony | IP 55 |
| Wysokość montażu (A) | Po przekątnej (t) | Udaj się do (R) |
| 2,5 m | 10 m | 3,5 m |

| Wysyłka w ciągu | 24h |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | LED |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Moc | 10W |
| Rodzaj lampy | Naświetlacz LED |
| Źródło światła | Niewymienne |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".