Opis produktu Chip LED SAMSUNG Idealny zamiennik tradycyjnych źródeł światła Oszczędność 80% kosztów energii elektrycznej, lepsza wydajność, dłuższa żywotność Dedykowane szczelne gniazda IP65 Jednolita dystrybucja światła Produkt przystosowany do ekstremalnych warunków pracy nawet -20st Celsjusza Niskie koszty utrzymania i niskie zużycie energii elektrycznej Zmniejszona emisja CO2 Zastosowanie Tereny zewnętrzne - ulice, skrzyżowania, tunele, parkingi, obiekty...
Opis produktu Chip LED SAMSUNG Idealny zamiennik tradycyjnych źródeł światła Oszczędność 80% kosztów energii elektrycznej, lepsza wydajność, dłuższa żywotność Dedykowane szczelne gniazda IP65 Jednolita dystrybucja światła Produkt przystosowany do ekstremalnych warunków pracy nawet -20st Celsjusza Niskie koszty utrzymania i niskie zużycie energii elektrycznej Zmniejszona emisja CO2 Zastosowanie Tereny zewnętrzne - ulice, skrzyżowania, tunele, parkingi, obiekty przemysłowe itp Cechy produktu Moc 50W Strumień (lm) 6000 lm Barwa światła Zimna Temperatura barwowa 6400K Kąt świecenia 110° Napięcie 230V Symbol 528 Kod kreskowy EAN 3800157640893 Kod produktu VT-50ST Trzonek Oprawa zintegrowana LED Typ modułu LED SAMSUNG Czas życia 30000g Napięcie wejściowe 100-265V Częstotliwość 50Hz Współczynnik mocy >,0,9 CRI 80+ Materiał Aluminium Kolor obudowy Szary Typ Oświetlenie zewnętrzne Ściemnianie NIE Klasa szczelności IP65 Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów <,6 Dekl. Intens. w Kandelach 2239.39 Cd Max. Ilość cykli wł/wył >,15000... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 50W |
| Strumień (lm) | 6000 lm |
| Barwa światła | Zimna |
| Temperatura barwowa | 6400K |
| Kąt świecenia | 110° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 528 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157640893 |
| Kod produktu | VT-50ST |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| Typ modułu LED | SAMSUNG |
| Czas życia | 30000g |
| Napięcie wejściowe | 100-265V |
| Częstotliwość | 50Hz |
| Współczynnik mocy | >,0,9 |
| CRI | 80+ |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor obudowy | Szary |
| Typ | Oświetlenie zewnętrzne |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <,6 |
| Dekl. Intens. w Kandelach | 2239.39 Cd Max. |
| Ilość cykli wł/wył | >,15000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Rozmiar | 467,6x214,6x60mm |
| Waga produktu | 2,6 |
| Objętość | 0,012168 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 5 Lat |
| Wydajność lm/W | 120 lm/W |
| Ilość na palecie | 96 |
| Opakowanie zbiorcze | 4 |
| ETIM | EC000062 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| IK | IK08 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Zimna |
| Kolor | Szary |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa energetyczna | E |
| Rodzaj lampy | Lampa uliczna | parkingowa |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".