Opis produktu Wyposażona w pilota zdalnego sterowania i czujnik ruchu Maksymalna wysokość instalacji 2,5-4m Średnica słupa 60mm Czas ładowania 8godzin Wytrzymała konstrukcja Aluminium+ABS Szczelność IP65 Funkcja automatycznego włączania / wyłączania 3 tryby świecenia i 5 trybów czujnika Dostępna w odmianach 4000K oraz 6000K Gwarancja 5 lat Cechy produktu Moc 20W Zamiennik mocy 130W Strumień (lm) 2000 lm Barwa światła Neutralna...
Opis produktu Wyposażona w pilota zdalnego sterowania i czujnik ruchu Maksymalna wysokość instalacji 2,5-4m Średnica słupa 60mm Czas ładowania 8godzin Wytrzymała konstrukcja Aluminium+ABS Szczelność IP65 Funkcja automatycznego włączania / wyłączania 3 tryby świecenia i 5 trybów czujnika Dostępna w odmianach 4000K oraz 6000K Gwarancja 5 lat Cechy produktu Moc 20W Zamiennik mocy 130W Strumień (lm) 2000 lm Barwa światła Neutralna Temperatura barwowa 4000K Kąt świecenia 120° Napięcie Solarna Symbol 5505 Kod kreskowy EAN 3800157660358 Kod produktu VT-130W Trzonek Oprawa zintegrowana LED CRI 80+ Materiał Aluminium, ABS Kolor obudowy Biały Typ Oświetlenie zewnętrzne Ściemnianie TAK Klasa szczelności IP65 Czas ładowania 8h Pojemność baterii 6,4V 6000mAh 38,4WH Typ czujnika 5 Trybów Zasięg detekcji 120st Odległość detekcji 8m Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Rozmiar 586.5 x 200 x 333.5 mm Rozmiar montażowy 60mm Waga produktu 3,47 Objętość 0.011333 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 5 Lat Wydajność... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 20W |
| Zamiennik mocy | 130W |
| Strumień (lm) | 2000 lm |
| Barwa światła | Neutralna |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Kąt świecenia | 120° |
| Napięcie | Solarna |
| Symbol | 5505 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157660358 |
| Kod produktu | VT-130W |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| CRI | 80+ |
| Materiał | Aluminium, ABS |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Oświetlenie zewnętrzne |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Czas ładowania | 8h |
| Pojemność baterii | 6,4V 6000mAh 38,4WH |
| Typ czujnika | 5 Trybów |
| Zasięg detekcji | 120st |
| Odległość detekcji | 8m |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Rozmiar | 586.5 x 200 x 333.5 mm |
| Rozmiar montażowy | 60mm |
| Waga produktu | 3,47 |
| Objętość | 0.011333 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 5 Lat |
| Wydajność lm/W | 100 lm/W |
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| Parametry | Czujnik ruchu |
| ETIM | EC000062 |
| Kod CN | 8539 50 00 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj lampy | Lampa solarna, Lampa uliczna | parkingowa |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".