Opis produktu Potężne źródło światła z chipem LED firmy Samsung Trwała obudowa IP65 Jasność 18 000 lumenów Zasilacz Mean Well Wysoka Moc i niskie koszty utrzymania Brak promieniowania UV Zastosowanie Idealny do oświetlania stacji benzynowych, parkingów, budynków, chodników i bram Cechy produktu Moc 150W Strumień (lm) 18000 lm Barwa światła Zimna Temperatura barwowa 6500K Kąt świecenia 110° Napięcie 230V Symbol...
Opis produktu Potężne źródło światła z chipem LED firmy Samsung Trwała obudowa IP65 Jasność 18 000 lumenów Zasilacz Mean Well Wysoka Moc i niskie koszty utrzymania Brak promieniowania UV Zastosowanie Idealny do oświetlania stacji benzynowych, parkingów, budynków, chodników i bram Cechy produktu Moc 150W Strumień (lm) 18000 lm Barwa światła Zimna Temperatura barwowa 6500K Kąt świecenia 110° Napięcie 230V Symbol 573 Kod kreskowy EAN 3800157633376 Kod produktu VT-9-155 Trzonek Oprawa zintegrowana LED Typ modułu LED SAMSUNG Czas życia 30000g Napięcie wejściowe AC 100-277V Częstotliwość 50Hz Współczynnik mocy >,0,9 CRI 80+ Materiał Aluminium Kolor obudowy Biały Typ Oświetlenie zewnętrzne Klasa szczelności IP65 Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów <,6 Dekl. Intens. w Kandelach 6718.17 Cd Max. Ilość cykli wł/wył >,15000 Warunki pracy -20st +40st Rozmiar 380x380x69,5mm Waga produktu 6 Objętość 0,021648 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 5 Lat Wydajność lm/W 120 lm/W... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 150W |
| Strumień (lm) | 18000 lm |
| Barwa światła | Zimna |
| Temperatura barwowa | 6500K |
| Kąt świecenia | 110° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 573 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157633376 |
| Kod produktu | VT-9-155 |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| Typ modułu LED | SAMSUNG |
| Czas życia | 30000g |
| Napięcie wejściowe | AC 100-277V |
| Częstotliwość | 50Hz |
| Współczynnik mocy | >,0,9 |
| CRI | 80+ |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Oświetlenie zewnętrzne |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <,6 |
| Dekl. Intens. w Kandelach | 6718.17 Cd Max. |
| Ilość cykli wł/wył | >,15000 |
| Warunki pracy | -20st +40st |
| Rozmiar | 380x380x69,5mm |
| Waga produktu | 6 |
| Objętość | 0,021648 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 5 Lat |
| Wydajność lm/W | 120 lm/W |
| Ilość na palecie | 65 |
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Dodatkowe informacje | Zasilacz Mean Well, Opcjonalny czujnik światła dziennego SKU1369 |
| ETIM | EC001716 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| IK | IK08 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Zimna |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj lampy | Highbay |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".