VTAC5588
3800157622301
133283
Opis produktu Potężne źródło światła LED o unikalnej konstrukcji Wiele opcji pozwalających zastąpić standardowe oprawy metalohalogenkowe Dyfuzor aluminiowy Soczewki antyodpryskowe Perspex Niska temperatura pracy, dobry rozkład światła, najlepsze odwzorowanie kolorów Unikalna konstrukcja radiatorów perfekcyjnie rozprasza ciepło, co obniża temperaturę wewnętrznej lampy i zapewnia długą żywotność diody LED Brak efektu migotania Brak promieniowania UV Zastosowanie Produkt...
Opis produktu Potężne źródło światła LED o unikalnej konstrukcji Wiele opcji pozwalających zastąpić standardowe oprawy metalohalogenkowe Dyfuzor aluminiowy Soczewki antyodpryskowe Perspex Niska temperatura pracy, dobry rozkład światła, najlepsze odwzorowanie kolorów Unikalna konstrukcja radiatorów perfekcyjnie rozprasza ciepło, co obniża temperaturę wewnętrznej lampy i zapewnia długą żywotność diody LED Brak efektu migotania Brak promieniowania UV Zastosowanie Produkt idealny do użytku przemysłowego, magazynów i supermarketów, warsztatów, fabryk, magazynów, autostrad, stacji benzynowych, centrów handlowych, hal wystawienniczych, stadionów i innych rozległych obszarów Cechy produktu Moc 100W Zamiennik mocy 800W Strumień (lm) 13000 lm Barwa światła Zimna Temperatura barwowa 6400K Kąt świecenia 90° Napięcie 230V Symbol 5588 Kod kreskowy EAN 3800157622301 Kod produktu VT-9107 Seria High Bay Trzonek Oprawa zintegrowana LED Typ modułu LED SMD Czas życia 50000g Częstotliwość 50/60Hz Współczynnik mocy >,0,9 CRI 70+ Materiał Aluminium ciśnieniowe Kolor obudowy Czarny Typ Oświetlenie wnętrz... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 100W |
| Zamiennik mocy | 800W |
| Strumień (lm) | 13000 lm |
| Barwa światła | Zimna |
| Temperatura barwowa | 6400K |
| Kąt świecenia | 90° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 5588 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157622301 |
| Kod produktu | VT-9107 |
| Seria | High Bay |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| Typ modułu LED | SMD |
| Czas życia | 50000g |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Współczynnik mocy | >,0,9 |
| CRI | 70+ |
| Materiał | Aluminium ciśnieniowe |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ | Oświetlenie wnętrz |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <,6 |
| Dekl. Intens. w Kandelach | 7064.05 Cd Max. |
| Ilość cykli wł/wył | 25000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Rozmiar | 280x165mm |
| Waga produktu | 2,65 |
| Objętość | 0,01716 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 5 Lat |
| Wydajność lm/W | 130 lm/W |
| Ilość na palecie | 72 |
| Opakowanie zbiorcze | 4 |
| Dodatkowe informacje | Zasilacz Mean Well |
| Parametry | Ściemnianie 1-10V |
| ETIM | EC001716 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| IK | IK07 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Zimna |
| Kolor | Czarny |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa energetyczna | D |
| Rodzaj lampy | Highbay |
| Źródło światła | Niewymienne |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".