Oprawa techniczna High Bay 150W Barwa Naturalna w kolorze czarnym jest przeznaczona do pomieszczeń technicznych takich jak magazyny, hale sportowe, warsztaty itp. Oprawa wysokiej jakości wykona z aluminium oraz technologii Led jest bardzie wydajna i pozwala oświetlić pomieszczenia z dużej wysokości nie tracąc natężenia światła. Dużym atutem tej oprawy jest efetywność co pozwala na zastosowanie mniejszej liczby puktów świetlnych i duże oszczędności. Podwyższona kalasa szczelności do IP65...
Oprawa techniczna High Bay 150W Barwa Naturalna w kolorze czarnym jest przeznaczona do pomieszczeń technicznych takich jak magazyny, hale sportowe, warsztaty itp. Oprawa wysokiej jakości wykona z aluminium oraz technologii Led jest bardzie wydajna i pozwala oświetlić pomieszczenia z dużej wysokości nie tracąc natężenia światła. Dużym atutem tej oprawy jest efetywność co pozwala na zastosowanie mniejszej liczby puktów świetlnych i duże oszczędności. Podwyższona kalasa szczelności do IP65 pozwala na wykorzystanie Lampy w trudnych warunka takich jak wilgotność o zapylenie pomieszczenia. Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Kąt świecenia 120° Strumień światła 12000 lm Wysokość 126 mm Moc 150W Waga netto 3.93 Kg Waga brutto 4.92 Kg Materiał Anodowane aluminium z radiatorem+ hartowane szkło Kolor obudowy Czarny Marka Eko-Light Producent Eko-Light Stopień ochrony IP65 Barwa światła Neutralna 4000K Szerokość ø347 mm Źródło światła TAK Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Oprawa techniczna High Bay 150W Barwa Naturalna w kolorze czarnym jest przeznaczona do pomieszczeń technicznych takich jak magazyny, hale sportowe, warsztaty itp. Oprawa wysokiej jakości wykona z aluminium oraz technologii Led jest bardzie wydajna i pozwala oświetlić pomieszczenia z dużej wysokości nie tracąc natężenia światła. Dużym atutem tej oprawy jest efetywność co pozwala na zastosowanie mniejszej liczby puktów świetlnych i duże oszczędności. Podwyższona kalasa szczelności do IP65 pozwala na wykorzystanie Lampy w trudnych warunka takich jak wilgotność o zapylenie pomieszczenia.
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Kąt świecenia | 120° |
| Strumień światła | 12000 lm |
| Wysokość | 126 mm |
| Moc | 150W |
| Waga netto | 3.93 Kg |
| Waga brutto | 4.92 Kg |
| Materiał | Anodowane aluminium z radiatorem+ hartowane szkło |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Marka | Eko-Light |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Szerokość | ø347 mm |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 5-10 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kolor | Czarny |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 150W |
| Napięcie | 230V |
| Rodzaj lampy | Highbay |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".