Oprawa przemysłowa LED HIGHBAY ASTER150W, 90° EMOS ZU315.9
Indeks:
ZU315.9
Więcej szczegółów
Emos
1-3 dni roboczych
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 6 dni.
393 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Oprawa przemysłowa LED HIGHBAY ASTER150W, 90° EMOS ZU315.9 5 1 5 1
2 lata
  • Akumulator: nie dotyczy
  • Barwa światła: neutralna biel
  • Czas świecenia: nie dotyczy
  • Częstotliwość: 50/60 Hz
  • Czujnik PIR: nie
  • Długość przewodu wejściowego: 30 cm
  • Flicker-free: tak
  • Indeks oddawania barw (CRI): Ra > 80
  • Kategoria: PROFI PLUS
  • Kąt świecenia: 90°
  • Klasa energetyczna używanego źródła światła: C
  • Kolor: czarny
  • Liczba gniazdek przelotowych: nie dotyczy
  • Materiał obudowy: aluminium
  • Materiał osłony: tworzywo (PC)
  • Materiał podłączonego przewodu: guma
  • Moc: 150 W
  • Napięcie: 220–240 V~
  • Okres gwarancyjny: 5 lat
  • Opakowanie: 1 szt., pudełko
  • Pojemność: 660 mA
  • Rodzaj: ASTER
  • ściemnianie: nie
  • Skuteczność świetlna: 180 lm/W
  • St. ochrony przed uszkodzeniami mech.: IK08
  • Stopień ochrony: IP65
  • Strumień świetlny: 27 000 lm
  • Temperatura barwowa: 4 000 K
  • Typ gniazdek przelotowych: nie dotyczy
  • Typ podłączonego przewodu: nie dotyczy
  • Współczynnik mocy: > 0,9
  • Wymiary: średnica 300 × 173 mm
  • Zakres temperatury pracy: -35 °C do +50 °C