Opis produktu Idealny zamiennik tradycyjnych opraw Działa doskonale w ekstremalnych temperaturach od -20st do + 45?, bez żadnych negatywnych skutków Specjalnie zaprojektowany do użytku na zewnątrz IP44/Stopień ochrony IP65 / IP67 zapewniający bezpieczeństwo Niskie koszty eksploatacji Zastosowanie Ogrody, baseny Zewnętrzne obszary mieszkalne Ścieżki i ciągi komunikacyjne Podjazdy Fontanny, trawniki, wejścia, patia, tarasy itp. Cechy produktu...
Opis produktu Idealny zamiennik tradycyjnych opraw Działa doskonale w ekstremalnych temperaturach od -20st do + 45?, bez żadnych negatywnych skutków Specjalnie zaprojektowany do użytku na zewnątrz IP44/Stopień ochrony IP65 / IP67 zapewniający bezpieczeństwo Niskie koszty eksploatacji Zastosowanie Ogrody, baseny Zewnętrzne obszary mieszkalne Ścieżki i ciągi komunikacyjne Podjazdy Fontanny, trawniki, wejścia, patia, tarasy itp. Cechy produktu Moc 10W Strumień (lm) 800 lm Barwa światła Neutralna Temperatura barwowa 4000K Napięcie Solarna Symbol 9869 Kod kreskowy EAN 380015761980 Kod produktu VT-787-10 Napięcie wejściowe AC: 220-240V Częstotliwość 50Hz Kolor obudowy Czarny Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów <,6 Ilość cykli wł/wył >,15000 Warunki pracy Nie nadaje się do użytku w ekstremalnych warunkach. Normalne warunki pracy to -20st + 45st Wysokość 55 Waga produktu 1,609 Objętość 0,004991 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 10W |
| Strumień (lm) | 800 lm |
| Barwa światła | Neutralna |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Napięcie | Solarna |
| Symbol | 9869 |
| Kod kreskowy EAN | 380015761980 |
| Kod produktu | VT-787-10 |
| Napięcie wejściowe | AC: 220-240V |
| Częstotliwość | 50Hz |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <,6 |
| Ilość cykli wł/wył | >,15000 |
| Warunki pracy | Nie nadaje się do użytku w ekstremalnych warunkach. Normalne warunki pracy to -20st + 45st |
| Wysokość | 55 |
| Waga produktu | 1,609 |
| Objętość | 0,004991 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Wydajność lm/W | 80 lm/W |
| Opakowanie zbiorcze | 8 |
| ETIM | EC000062 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kolor | Czarny |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Rodzaj lampy | Lampa solarna, Lampa elewacyjna | ścienna |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".