Opis produktu Idealny zamiennik tradycyjnych opraw Działa w ekstremalnych temperaturach od -20st do + 45st Specjalnie zaprojektowane do użytku na zewnątrz Stopień ochrony IP65 / IP67 zapewniający bezpieczeństwo Niskie koszty eksploatacji Zastosowanie Ogrody, baseny Zewnętrzne obszary mieszkalne Ścieżki i ciągi komunikacyjne Podjazdy Fontanny, trawniki, wejścia, patia, tarasy itp. Cechy produktu Moc 1,5W Strumień (lm) 200...
Opis produktu Idealny zamiennik tradycyjnych opraw Działa w ekstremalnych temperaturach od -20st do + 45st Specjalnie zaprojektowane do użytku na zewnątrz Stopień ochrony IP65 / IP67 zapewniający bezpieczeństwo Niskie koszty eksploatacji Zastosowanie Ogrody, baseny Zewnętrzne obszary mieszkalne Ścieżki i ciągi komunikacyjne Podjazdy Fontanny, trawniki, wejścia, patia, tarasy itp. Cechy produktu Moc 1,5W Strumień (lm) 200 lm Barwa światła Ciepła Temperatura barwowa 2700K-6400K Kąt świecenia 120° Napięcie Solarna Symbol 7096 Kod kreskowy EAN 3800157616966 Kod produktu VT-767 Klasa energetyczna A Trzonek Oprawa zintegrowana LED Czas życia 20000g Napięcie wejściowe 3.7V Lithium Battery 1200mA Ilość LED 10szt (Front 8szt, Tył 2 szt) Materiał Wysokiej jakości monokrystaliczny krzem Kolor obudowy Biały, Czarny Typ Oświetlenie zewnętrzne Ściemnianie NIE Klasa szczelności IP65 Czas ładowania 6-7g Ładowania światłem słonecznym Czas pracy Min 8 godzin- Max 24 h Zasięg detekcji 2-6m.... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 1,5W |
| Strumień (lm) | 200 lm |
| Barwa światła | Ciepła |
| Temperatura barwowa | 2700K-6400K |
| Kąt świecenia | 120° |
| Napięcie | Solarna |
| Symbol | 7096 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157616966 |
| Kod produktu | VT-767 |
| Klasa energetyczna | A |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| Czas życia | 20000g |
| Napięcie wejściowe | 3.7V Lithium Battery 1200mA |
| Ilość LED | 10szt (Front 8szt, Tył 2 szt) |
| Materiał | Wysokiej jakości monokrystaliczny krzem |
| Kolor obudowy | Biały, Czarny |
| Typ | Oświetlenie zewnętrzne |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Czas ładowania | 6-7g Ładowania światłem słonecznym |
| Czas pracy | Min 8 godzin- Max 24 h |
| Zasięg detekcji | 2-6m. 120st |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <,6 |
| Ilość cykli wł/wył | 15000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Waga produktu | 0,325 |
| Objętość | 0,001509375 |
| Certyfikaty | CE, EMC |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Wydajność lm/W | 135 lm/W |
| Opakowanie zbiorcze | 20 |
| ETIM | EC000301 |
| Kod CN | 8539 50 00 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | LED |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | Pozostałe |
| Rodzaj lampy | Lampa solarna, Naświetlacz LED |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".