Opis produktu Projektor solarny LED z zewnętrznym panelem słonecznym Panel Solarny o mocy 20W Pilot, funkcje AUTO, Timer Brak promieniowania UV i IR Natychmiastowy start i 100% światła Niska temperatura pracy Bezpośredni zamiennik tradycyjnych źródeł światła Cechy produktu Moc 20W Strumień (lm) 1650 lm Barwa światła Zimna Temperatura barwowa 6000K Kąt świecenia 120° Napięcie Solarna...
Opis produktu Projektor solarny LED z zewnętrznym panelem słonecznym Panel Solarny o mocy 20W Pilot, funkcje AUTO, Timer Brak promieniowania UV i IR Natychmiastowy start i 100% światła Niska temperatura pracy Bezpośredni zamiennik tradycyjnych źródeł światła Cechy produktu Moc 20W Strumień (lm) 1650 lm Barwa światła Zimna Temperatura barwowa 6000K Kąt świecenia 120° Napięcie Solarna Symbol 94010 Kod kreskowy EAN 3800157645768 Kod produktu VT-60W Trzonek Oprawa zintegrowana LED Typ modułu LED SMD Czas życia 20000g Napięcie wejściowe 3.2V DC, DC 6V Panel CRI 70+ Materiał Aluminium Kolor obudowy Czarny Typ Oświetlenie zewnętrzne Ściemnianie NIE Klasa szczelności IP65 Czas ładowania 4g światłem słonecznym Czas pracy 8 godzin Pojemność baterii 10000 mAh Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Warunki pracy -20st +45st Rozmiar 278x70x238mm Długość przewodu 5m Waga produktu 3,538 Objętość 0,014256 Certyfikaty CE,... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 20W |
| Strumień (lm) | 1650 lm |
| Barwa światła | Zimna |
| Temperatura barwowa | 6000K |
| Kąt świecenia | 120° |
| Napięcie | Solarna |
| Symbol | 94010 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157645768 |
| Kod produktu | VT-60W |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| Typ modułu LED | SMD |
| Czas życia | 20000g |
| Napięcie wejściowe | 3.2V DC, DC 6V Panel |
| CRI | 70+ |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ | Oświetlenie zewnętrzne |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Czas ładowania | 4g światłem słonecznym |
| Czas pracy | 8 godzin |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Rozmiar | 278x70x238mm |
| Długość przewodu | 5m |
| Waga produktu | 3,538 |
| Objętość | 0,014256 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Wydajność lm/W | 85 lm/W |
| Opakowanie zbiorcze | 5 |
| ETIM | EC000301 |
| Kod CN | 8539 50 00 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Zimna |
| Kolor | Czarny |
| Trzonek | LED |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 20W |
| Rodzaj lampy | Lampa solarna, Naświetlacz LED |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".