Opis produktu Oprawa wyposażona w chipy LED CCT, zmiana barwy światła za pomocą pilota TIMER - Funkcja Automatyczna / 3,5 lub 8 godzin po zmroku Wysoka szczelność IP65 Maksymalny czas pracy 10-12 godzin Czas ładowania 4-6 godzin Wymiary panela solarnego 350x230x17mm Cechy produktu Moc 15W Strumień (lm) 900 lm Barwa światła CCT Temperatura barwowa 2700K-6400K Kąt świecenia 120° Napięcie Solarna Symbol 7613 Kod...
Opis produktu Oprawa wyposażona w chipy LED CCT, zmiana barwy światła za pomocą pilota TIMER - Funkcja Automatyczna / 3,5 lub 8 godzin po zmroku Wysoka szczelność IP65 Maksymalny czas pracy 10-12 godzin Czas ładowania 4-6 godzin Wymiary panela solarnego 350x230x17mm Cechy produktu Moc 15W Strumień (lm) 900 lm Barwa światła CCT Temperatura barwowa 2700K-6400K Kąt świecenia 120° Napięcie Solarna Symbol 7613 Kod kreskowy EAN 3800157660563 Kod produktu VT-8415 Seria Plafony Trzonek Oprawa zintegrowana LED Kształt Okrągły Typ modułu LED SMD Napięcie wejściowe DC:3.2V CRI 80+ Materiał PC Kolor obudowy Biały Typ Oświetlenie zewnętrzne Ściemnianie NIE Klasa szczelności IP65 Czas ładowania 4-6g Czas pracy 10-12 godzin Pojemność baterii 10000mAh Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Rozmiar 320x100mm Waga produktu 2,83 Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Wydajność lm/W 60 lm/W Opakowanie zbiorcze 8 ETIM EC000301 Kod CN 9405 10 40 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 15W |
| Strumień (lm) | 900 lm |
| Barwa światła | CCT |
| Temperatura barwowa | 2700K-6400K |
| Kąt świecenia | 120° |
| Napięcie | Solarna |
| Symbol | 7613 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157660563 |
| Kod produktu | VT-8415 |
| Seria | Plafony |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| Kształt | Okrągły |
| Typ modułu LED | SMD |
| Napięcie wejściowe | DC:3.2V |
| CRI | 80+ |
| Materiał | PC |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Oświetlenie zewnętrzne |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Czas ładowania | 4-6g |
| Czas pracy | 10-12 godzin |
| Pojemność baterii | 10000mAh |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Rozmiar | 320x100mm |
| Waga produktu | 2,83 |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Wydajność lm/W | 60 lm/W |
| Opakowanie zbiorcze | 8 |
| ETIM | EC000301 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła/Neutralna/Zimna |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj lampy | Lampa solarna, Lampa elewacyjna | ścienna, Lampa sufitowa |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".