Opis produktu Kolory RGB + Ciepło biały Klasa szczelności IP44 Czas życia - 20000h Ładowanie solarne Wymiary 188x395mm Materiał - PC Zastosowanie Ogrody, parki itp. Cechy produktu Moc 0,2W Strumień (lm) 5 lm Barwa światła RGB+Ciepła Temperatura barwowa 3000K+RGB Kąt świecenia 360° Napięcie Solarna Symbol 8557 Kod kreskowy EAN 3800157641418 Kod produktu VT-7815 Trzonek Oprawa...
Opis produktu Kolory RGB + Ciepło biały Klasa szczelności IP44 Czas życia - 20000h Ładowanie solarne Wymiary 188x395mm Materiał - PC Zastosowanie Ogrody, parki itp. Cechy produktu Moc 0,2W Strumień (lm) 5 lm Barwa światła RGB+Ciepła Temperatura barwowa 3000K+RGB Kąt świecenia 360° Napięcie Solarna Symbol 8557 Kod kreskowy EAN 3800157641418 Kod produktu VT-7815 Trzonek Oprawa zintegrowana LED Kształt Jajko Typ modułu LED SMD Czas życia 20000g Materiał PC Kolor obudowy Biały Typ Oświetlenie zewnętrzne Klasa szczelności IP44 Czas ładowania 8-12g Czas pracy 6 - 8 godzin Pojemność baterii 1xAA battery 1.2V/500 mAH Ni-MHV Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Warunki pracy -20st +45st Rozmiar 188x395mm Waga produktu 0,597 Objętość 0,0124 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Wydajność lm/W 25 lm/W Opakowanie zbiorcze 12 ETIM EC000301 Kod CN 9405 10 40 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 0,2W |
| Strumień (lm) | 5 lm |
| Barwa światła | RGB+Ciepła |
| Temperatura barwowa | 3000K+RGB |
| Kąt świecenia | 360° |
| Napięcie | Solarna |
| Symbol | 8557 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157641418 |
| Kod produktu | VT-7815 |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| Kształt | Jajko |
| Typ modułu LED | SMD |
| Czas życia | 20000g |
| Materiał | PC |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Oświetlenie zewnętrzne |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Czas ładowania | 8-12g |
| Czas pracy | 6 - 8 godzin |
| Pojemność baterii | 1xAA battery 1.2V/500 mAH Ni-MHV |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Rozmiar | 188x395mm |
| Waga produktu | 0,597 |
| Objętość | 0,0124 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Wydajność lm/W | 25 lm/W |
| Opakowanie zbiorcze | 12 |
| ETIM | EC000301 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | RGB+Ciepła |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj lampy | Lampa solarna, Lampa zewnętrzna wbijana |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".