NOCTIS SOLARIS MINI NAŚWIETLACZ 2W CW 110st IP65 175x145x30mm CZARNY Zgrabny i wydajny naświetlacz z panelem solarnym i czujnikiem ruchu PIR Panel wyposażony w system zarządzania energią, w trybie AUTO czas świecenia 6 godzin, czas do pełnego naładowania do 8 godzin Naświetlacz wyposażony jest w czujnik ruchu PIR o zasięgu do 5m, który pracuje po zmroku: 100% strumienia świetlnego przy wykrytym ruchu 0% strumienia świetlnego po 30 sek. braku ruchu Klasa szczelności...
NOCTIS SOLARIS MINI NAŚWIETLACZ 2W CW 110st IP65 175x145x30mm CZARNY Zgrabny i wydajny naświetlacz z panelem solarnym i czujnikiem ruchu PIR Panel wyposażony w system zarządzania energią, w trybie AUTO czas świecenia 6 godzin, czas do pełnego naładowania do 8 godzin Naświetlacz wyposażony jest w czujnik ruchu PIR o zasięgu do 5m, który pracuje po zmroku: 100% strumienia świetlnego przy wykrytym ruchu 0% strumienia świetlnego po 30 sek. braku ruchu Klasa szczelności oprawy IP65 Możliwość odczepienia panelu od oprawy Dostępny w mocy: 2 W i temperaturze barwowej 6000K (CW) Nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej, wykorzystuje Odnawialne Źródło Energii Wbudowany włącznik Regulowany uchwyt uławiający montaż Kod produktu: SLI050001 Moc: 2 W Strumień świetlny: 200 lm Temp. barwowa: 6000 K (CW) Wymiary: 145 x 175 x 30 mm Klasa szczelności: IP65 Kąt świecenia: 110° Obudowa: tworzywo sztuczne + szkło Montaż: natynkowy Akumulator: Pojemność: Bateria Li-ion, pojemność 1800mAh Napięcie: 3,7V Panel solarny: Moc: 1 W Napięcie: 5V Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią


| Kod produktu: | SLI050001 |
| Moc: | 2 W |
| Strumień świetlny: | 200 lm |
| Temp. barwowa: | 6000 K (CW) |
| Wymiary: | 145 x 175 x 30 mm |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Kąt świecenia: | 110° |
| Obudowa: | tworzywo sztuczne + szkło |
| Montaż: | natynkowy |
| Akumulator: | |
| Pojemność: | Bateria Li-ion, pojemność 1800mAh |
| Napięcie: | 3,7V |
| Panel solarny: | |
| Moc: | 1 W |
| Napięcie: | 5V |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
| Barwa światła | Zimna |
| Kolor | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Trzonek | LED |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 2W |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Rodzaj lampy | Lampa solarna, Naświetlacz LED |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".