VTAC8979
3800157659925
134521
Opis produktu Doskonały zamiennik tradycyjnych opraw Doskonale sprawdza się w ekstremalnych temperaturach od -20st do + 45st Specjalnie zaprojektowana do użytku na zewnątrz Dostępne wersje z czujnikiem ruchu oraz gniazdami ogrodowymi Dostępne w odmianach kolorystycznych, szare oraz stal szczotkowana IP44 Niskie koszty eksploatacji Zastosowanie Ogrody, baseny Zewnętrzne obszary mieszkalne Chodniki i przejścia, elewacje , podświetlenie drzew , krzewów Podjazdy...
Opis produktu Doskonały zamiennik tradycyjnych opraw Doskonale sprawdza się w ekstremalnych temperaturach od -20st do + 45st Specjalnie zaprojektowana do użytku na zewnątrz Dostępne wersje z czujnikiem ruchu oraz gniazdami ogrodowymi Dostępne w odmianach kolorystycznych, szare oraz stal szczotkowana IP44 Niskie koszty eksploatacji Zastosowanie Ogrody, baseny Zewnętrzne obszary mieszkalne Chodniki i przejścia, elewacje , podświetlenie drzew , krzewów Podjazdy Fontanny, trawniki, wejścia, patio, tarasy itp Cechy produktu Kąt świecenia 360° Napięcie 230V Symbol 8979 Kod kreskowy EAN 3800157659925 Kod produktu VT-838 Seria Słupki Ogrodowe Trzonek E27 Kształt Okrągły Napięcie wejściowe AC: 220-240V Materiał Stal Nierdzewna Kolor obudowy Czarny Typ Oświetlenie zewnętrzne Klasa szczelności IP44 Typ czujnika Podczerwień Zasięg detekcji 100st Odległość detekcji 2-8m Opóźnienie 5sek-5min Ambient Light 2-200lux Wysokość 60cm Rozmiar 76x110x600mm Waga produktu 1,17 Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Opakowanie zbiorcze 6 Parametry Czujnik ruchu ETIM EC000301... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Kąt świecenia | 360° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 8979 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157659925 |
| Kod produktu | VT-838 |
| Seria | Słupki Ogrodowe |
| Trzonek | E27 |
| Kształt | Okrągły |
| Napięcie wejściowe | AC: 220-240V |
| Materiał | Stal Nierdzewna |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ | Oświetlenie zewnętrzne |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Typ czujnika | Podczerwień |
| Zasięg detekcji | 100st |
| Odległość detekcji | 2-8m |
| Opóźnienie | 5sek-5min |
| Ambient Light | 2-200lux |
| Wysokość | 60cm |
| Rozmiar | 76x110x600mm |
| Waga produktu | 1,17 |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Opakowanie zbiorcze | 6 |
| Parametry | Czujnik ruchu |
| ETIM | EC000301 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Kolor | Czarny |
| Trzonek | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj lampy | Lampa zewnętrzna stojąca, Słupek ogrodowy |
| Źródło światła | Wymienne |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".