Lampka ogrodowa solarna od marki Eko-Light to przydatny gadżet, w który powinien zaopatrzyć się każdy miłośnik ogrodnictwa. Urządzenie działa z mocą równą 0,06W. Źródło napięcia stanowi wbudowany akumulator. Potwierdzeniem j trwałości produktu jest przede wszystkim stopień ochrony IP 44, gwarantujący pełną ochronę przed pyłami i wilgocią. Propozycja od marki Eko-Light to urządzenie, które zasilane jest w sposób ekologiczny przy pomocy baterii słonecznej. Dzięki niemu w szybki i łatwy sposób...
Lampka ogrodowa solarna od marki Eko-Light to przydatny gadżet, w który powinien zaopatrzyć się każdy miłośnik ogrodnictwa. Urządzenie działa z mocą równą 0,06W. Źródło napięcia stanowi wbudowany akumulator. Potwierdzeniem j trwałości produktu jest przede wszystkim stopień ochrony IP 44, gwarantujący pełną ochronę przed pyłami i wilgocią. Propozycja od marki Eko-Light to urządzenie, które zasilane jest w sposób ekologiczny przy pomocy baterii słonecznej. Dzięki niemu w szybki i łatwy sposób można stworzyć niepowtarzalny klimat w ogrodzie lub na tarasie. Model ten występuje w kilku wariantach. Do wyboru są różne rodzaje materiałów, wielkości oraz kolory. Parametry techniczne: Moc 0.06W Waga netto 0.095 kg Waga opakowania zbiorczego 2.40 kg Ilość w opakowaniu zbiorczym 24.0000 Wysokość 350 mm Szerokość 55 mm Głębokość 55 mm Napięcie Akumulator Ni-MH AAA 1.2V/100mA Zasilanie BATERIA SŁONECZNA Marka Eko-Light Producent Eko-Light Stopień ochrony IP44 Materiał Metal+ Akryl Barwa światła RGB Kolor obudowy Srebrny Źródło światła TAK Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Lampka ogrodowa solarna od marki Eko-Light to przydatny gadżet, w który powinien zaopatrzyć się każdy miłośnik ogrodnictwa. Urządzenie działa z mocą równą 0,06W. Źródło napięcia stanowi wbudowany akumulator. Potwierdzeniem j trwałości produktu jest przede wszystkim stopień ochrony IP 44, gwarantujący pełną ochronę przed pyłami i wilgocią.
Propozycja od marki Eko-Light to urządzenie, które zasilane jest w sposób ekologiczny przy pomocy baterii słonecznej. Dzięki niemu w szybki i łatwy sposób można stworzyć niepowtarzalny klimat w ogrodzie lub na tarasie. Model ten występuje w kilku wariantach. Do wyboru są różne rodzaje materiałów, wielkości oraz kolory.
| Moc | 0.06W |
| Waga netto | 0.095 kg |
| Waga opakowania zbiorczego | 2.40 kg |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 24.0000 |
| Wysokość | 350 mm |
| Szerokość | 55 mm |
| Głębokość | 55 mm |
| Napięcie | Akumulator Ni-MH AAA 1.2V/100mA |
| Zasilanie | BATERIA SŁONECZNA |
| Marka | Eko-Light |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Materiał | Metal+ Akryl |
| Barwa światła | RGB |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 5-10 dni roboczych |
| Barwa światła | RGB |
| Kolor | Srebrny |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 0.06W |
| Napięcie | Akumulator Ni-MH AAA 1.2V/100mA |
| Rodzaj lampy | Lampa solarna, Lampa zewnętrzna wbijana |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".