Opis produktu Girlnada zawiera 10 oprawek E27 na żarówki Długość - 5mb Łatwa instalacja kolejnych girland poprzez wbudowane gniazdo na końcu Wodoszczelne oprawki i gumowy przewód zapewniają doskonałą trwałość na zewnątrz Maksymalne obciążenie - 500W Dostępne w kolorze czarnym Klasa szczelności IP54 Kompatybilność z żarówkami do 40W, każdy oprawka Zastosowanie Produkt do instalacji stałych na budynkach w holach, ogrodach lub tylko podczas imprez i innych...
Opis produktu Girlnada zawiera 10 oprawek E27 na żarówki Długość - 5mb Łatwa instalacja kolejnych girland poprzez wbudowane gniazdo na końcu Wodoszczelne oprawki i gumowy przewód zapewniają doskonałą trwałość na zewnątrz Maksymalne obciążenie - 500W Dostępne w kolorze czarnym Klasa szczelności IP54 Kompatybilność z żarówkami do 40W, każdy oprawka Zastosowanie Produkt do instalacji stałych na budynkach w holach, ogrodach lub tylko podczas imprez i innych wydarzeń Cechy produktu Napięcie 230V Symbol 3698 Kod kreskowy EAN 3800157634182 Kod produktu VT-7135 Trzonek E27 Kształt Girlanda Napięcie wejściowe 220-240V Częstotliwość 50/60Hz Materiał Przewód gumowy Kolor obudowy Czarny Typ Oświetlenie zewnętrzne Klasa szczelności IP54 Stabilność kolorów <,6 Warunki pracy -20st +45st Zgodność Żarówki E27 (nie są dołączone) Długość 5mb Rozmiar 5mb Długość przewodu 5m Waga produktu 1,398 Objętość 0,00648 Certyfikaty CE, EMC Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Ilość na palecie... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Napięcie | 230V |
| Symbol | 3698 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157634182 |
| Kod produktu | VT-7135 |
| Trzonek | E27 |
| Kształt | Girlanda |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Materiał | Przewód gumowy |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ | Oświetlenie zewnętrzne |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Stabilność kolorów | <,6 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Zgodność | Żarówki E27 (nie są dołączone) |
| Długość | 5mb |
| Rozmiar | 5mb |
| Długość przewodu | 5m |
| Waga produktu | 1,398 |
| Objętość | 0,00648 |
| Certyfikaty | CE, EMC |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Ilość na palecie | 88 |
| Opakowanie zbiorcze | 4 |
| ETIM | EC000301 |
| Kod CN | 8539 50 00 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Kolor | Czarny |
| Trzonek | E27 |
| Ilość źródeł światła | 10 |
| Rodzaj lampy | Girlanda zewnętrzna |
| Źródło światła | Wymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".