Zewnętrzna lampa sufitowa Tartu reprezentująca minimalistyczny styl będzie doskonałym wyborem do oświetlenia patio. Kwadratowa, matowa oprawa z aluminium w kolorze białym uzupełniona jest kloszem z tworzywa sztucznego i Nowocześnie wyglądający, całkowicie plastikowy Saldus jest wykonany w matowej czerni z białym kloszem. Inteligentna żarówka ma moc 24W, strumień świetlny 2500 lumenów, barwę światł Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 7896
Zewnętrzna lampa sufitowa Tartu reprezentująca minimalistyczny styl będzie doskonałym wyborem do oświetlenia patio. Kwadratowa, matowa oprawa z aluminium w kolorze białym uzupełniona jest kloszem z tworzywa sztucznego i Nowocześnie wyglądający, całkowicie plastikowy Saldus jest wykonany w matowej czerni z białym kloszem. Inteligentna żarówka ma moc 24W, strumień świetlny 2500 lumenów, barwę światła można wybrać za pomocą wbudowanego suwaka w górnej części lampy: 2800, 4000 lub 6000 K. Oznacza to, że Tartu może oświetlać zimnym, naturalnym lub ciepłym białym światłem. Żywotność źródła światła wynosi 20000 godzin. Tartu posiada stopień ochrony IP44, czyli jest zabezpieczona przed przedostawaniem się obiektów o maksymalnej średnicy 1mm oraz przed rozpryskami wody z dowolnego kierunku. Wymiary lampy to 300x300mm, odległość od sufitu 40mm. Zewnętrzna lampa sufitowa Tartu objęta jest 5-letnią gwarancją.
Lampy sufitowe, ścienne lub stojące mogą służyć jako zewnętrzne oświetlenie LED. Mogą być instalowane na suficie lub ścianie budynku, nad drzwiami wejściowymi lub mogą oświetlać schody czy też drogę do wejścia. Większość zewnętrznych lamp LED posiada stopień ochrony IP44, więc nie ulegnie uszkodzeniu z powodu deszczu.
| Kategoria produktu | Lampy ogrodowe |
| Typ | Zewnętrzne lampy sufitowe |
| Styl | Techniczne |
| Pomieszczenie | taras |
| Temperatura barwowa | można zmieniać |
| Strumień świetlny źródła światła (lm) | 2500 |
| Technologia LED | tak |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Kolor lampy | biały matowy |
| Materiał lampy | aluminium |
| Kolor klosza | biały |
| Materiał klosza | tworzywo sztuczne |
| Czas życia źródła światła (h) | 20000 |
| Klasa energetyczna źródła światła | F |
| Gwarancja (lata) | 5 |
| Średnie zużycie energii (kwh/1000 Ah) | 24.0 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | LED 24W |
| Stosowane napięcie | 230V, 50Hz |
| Odległość od sufitu | 40.0 |
| Poziomo (mm) | 300.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 5.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 30.5 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 31.0 |
| Waga netto (kg) | 1.02 |
| Waga brutto | 1.22 |
| barwa światła (K) | 2800-6000 |
| klasa ochronności | II |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj lampy | Lampa zewnętrzna sufitowa |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".