Opis produktu Wysokiej jakości Chip LED Idealny zamiennik tradycyjnych opraw Dostepne kolory czarny oraz biały Dostepne barwy światła 3000K oraz 4000K Wymiary 150x50mm Wysokiej jakości korpus aluminiowy Działa w ekstremalnych temperaturach od -20st do + 45st Stopień ochrony IP65 zapewniający bezpieczeństwo Niskie koszty eksploatacji Zastosowanie Obszary wewnętrzne oraz zewnętrzne Ściany, elewacje Cechy produktu Moc 4W Zamiennik mocy 40W...
Opis produktu Wysokiej jakości Chip LED Idealny zamiennik tradycyjnych opraw Dostepne kolory czarny oraz biały Dostepne barwy światła 3000K oraz 4000K Wymiary 150x50mm Wysokiej jakości korpus aluminiowy Działa w ekstremalnych temperaturach od -20st do + 45st Stopień ochrony IP65 zapewniający bezpieczeństwo Niskie koszty eksploatacji Zastosowanie Obszary wewnętrzne oraz zewnętrzne Ściany, elewacje Cechy produktu Moc 4W Zamiennik mocy 40W Strumień (lm) 440 lm Barwa światła Ciepła Temperatura barwowa 3000K Kąt świecenia 360° Napięcie 230V Symbol 8213 Kod kreskowy EAN 3800157623308 Kod produktu VT-706 Klasa energetyczna A++ Trzonek Oprawa zintegrowana LED Kształt Okrągły Czas życia 20000g Napięcie wejściowe 220-240V Częstotliwość 50/60Hz Współczynnik mocy >,0,5 CRI 80+ Materiał Aluminium, Akryl Kolor obudowy Biały Typ Oświetlenie wnętrz Ściemnianie NIE Klasa szczelności IP65 Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów <,6 Ilość cykli wł/wył 15000 Warunki pracy -20st +45st Rozmiar 150x50mm Waga produktu... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 4W |
| Zamiennik mocy | 40W |
| Strumień (lm) | 440 lm |
| Barwa światła | Ciepła |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Kąt świecenia | 360° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 8213 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157623308 |
| Kod produktu | VT-706 |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| Kształt | Okrągły |
| Czas życia | 20000g |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Współczynnik mocy | >,0,5 |
| CRI | 80+ |
| Materiał | Aluminium, Akryl |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Oświetlenie wnętrz |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <,6 |
| Ilość cykli wł/wył | 15000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Rozmiar | 150x50mm |
| Waga produktu | 0,784 |
| Objętość | 0,001584 |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Wydajność lm/W | 110 lm/W |
| Ilość na palecie | 720 |
| Opakowanie zbiorcze | 20 |
| ETIM | EC002892 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa energetyczna | F |
| Rodzaj lampy | Lampa elewacyjna | ścienna |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".