Dzięki prostemu wzornictwu, zewnętrzna lampa Katowice, będzie doskonałym dodatkiem do każdego nowoczesnego otoczenia. Oprawę ze stali nierdzewnej w kolorze antracytu uzupełnia przezroczysty klosz z tworzywa sztucznego, tą cylindryczną lampę można przymocować do ściany za pomocą kwadratowej ozdobnej podstawy. Model ten idealnie sprawdza się przy drzwiach wejściowych lub na zewnętrznej ścianie domu, Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 7914
Dzięki prostemu wzornictwu, zewnętrzna lampa Katowice, będzie doskonałym dodatkiem do każdego nowoczesnego otoczenia. Oprawę ze stali nierdzewnej w kolorze antracytu uzupełnia przezroczysty klosz z tworzywa sztucznego, tą cylindryczną lampę można przymocować do ściany za pomocą kwadratowej ozdobnej podstawy. Model ten idealnie sprawdza się przy drzwiach wejściowych lub na zewnętrznej ścianie domu, aby ułatwić poruszanie się po chodniku obok domu. W lampie Katowice można zastosować żarówkę o mocy do 7W, typ gwintu GU10. Lampa posiada stopień ochrony IP44, który zapewnia zabezpieczenie przed przedostawaniem się obiektów o maksymalnej średnicy 1mm oraz przed rozpryskami wody z dowolnego kierunku. Wymiary lampy to: szerokość 60mm, wysokość 220mm, odległość od ściany 110mm. Żarówka nie jest dostarczona z lampą.
Odporność na warunki pogodowe, zwłaszcza na deszcz, jest ważnym czynnikiem przy wyborze zewnętrznych lamp ściennych. Lampy o nowoczesnym lub tradycyjnym wzornictwie posiadają minimum stopień ochrony IP43 przed skutkami wnikania wody. Oprawa wykonana jest z wytrzymałej stali nierdzewnej. Wbudowane źródła światła LED zapewniają naturalne lub ciepłe białe światło.
| Kategoria produktu | Lampy ogrodowe |
| Typ | Zewnętrzne lampy ścienne |
| Styl | Nowoczesne |
| Pomieszczenie | ściana zewnętrzna |
| Technologia LED | nie |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Kolor lampy | antracyt |
| Materiał lampy | stal nierdzewna |
| Kolor klosza | przeźroczysty |
| Materiał klosza | tworzywo sztuczne |
| Gwarancja (lata) | 1 |
| Liczba gniazd | 1 |
| Typ gniazda | GU10 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | GU10 1x MAX 7W |
| Stosowane napięcie | 230V, 50Hz |
| Odległość od ściany | 110.0 |
| Poziomo (mm) | 60.0 |
| Pionowy (mm) | 220.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 7.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 11.5 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 23.0 |
| Waga netto (kg) | 0.28 |
| Waga brutto | 0.38 |
| numer klosza | 19849 |
| klasa ochronności | I |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Kolor | Antracyt |
| Trzonek | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj lampy | Lampa elewacyjna | ścienna |
| Źródło światła | Wymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".