"Lampa WALL 090 została wykonana z bezpiecznego i trwałego aluminium. Model ten został zakwalifikowany do klasy ochronności IP44. Źródłem światła w tym kinkiecie, przeznaczonym do montażu ściennego są dwa zintegrowane moduły LED, które znajdują się w zestawie. Jasność lampy plasuje się na poziomie 210 lumenów, a jej temperatura barwowa wynosi 4000 K, co oznacza, że lampa daje światło o neutralnej, białej barwie, która jest bardzo przyjemna w odbiorze. Model ten osiąga maksymalną moc o...
"Lampa WALL 090 została wykonana z bezpiecznego i trwałego aluminium. Model ten został zakwalifikowany do klasy ochronności IP44. Źródłem światła w tym kinkiecie, przeznaczonym do montażu ściennego są dwa zintegrowane moduły LED, które znajdują się w zestawie. Jasność lampy plasuje się na poziomie 210 lumenów, a jej temperatura barwowa wynosi 4000 K, co oznacza, że lampa daje światło o neutralnej, białej barwie, która jest bardzo przyjemna w odbiorze. Model ten osiąga maksymalną moc o wartości 3 W na każde źródło światła. Jest to wartość odpowiadająca 22 W w tradycyjnej żarówce. Wartość napięcia jest równa 230 V. Głębokość kinkietu wynosi 10 cm, wysokość ma 20 cm, a szerokość 4,3 cm. Model WALL 090 w białym kolorze jest przeznaczony do użytkowania na zewnątrz budynków, zarówno na prywatnych posesjach, jak do oświetlania terenu firmy. Nowoczesny, geometryczny kształt subtelnie wkomponuje się w elewację budynku, zapewniając jednocześnie doskonałe oświetlenie terenu. Polski produkt - lampa WALL 090 - jest objęty gwarancją producenta przez rok. " Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Waga netto 0.59kg Waga brutto 0.64kg Ilość w opakowaniu zbiorczym 10.0000 Głębokość 100mm Wysokość 200mm Strumień światła 420 Lm... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
"Lampa WALL 090 została wykonana z bezpiecznego i trwałego aluminium. Model ten został zakwalifikowany do klasy ochronności IP44. Źródłem światła w tym kinkiecie, przeznaczonym do montażu ściennego są dwa zintegrowane moduły LED, które znajdują się w zestawie. Jasność lampy plasuje się na poziomie 210 lumenów, a jej temperatura barwowa wynosi 4000 K, co oznacza, że lampa daje światło o neutralnej, białej barwie, która jest bardzo przyjemna w odbiorze. Model ten osiąga maksymalną moc o wartości 3 W na każde źródło światła. Jest to wartość odpowiadająca 22 W w tradycyjnej żarówce. Wartość napięcia jest równa 230 V. Głębokość kinkietu wynosi 10 cm, wysokość ma 20 cm, a szerokość 4,3 cm.
Model WALL 090 w białym kolorze jest przeznaczony do użytkowania na zewnątrz budynków, zarówno na prywatnych posesjach, jak do oświetlania terenu firmy. Nowoczesny, geometryczny kształt subtelnie wkomponuje się w elewację budynku, zapewniając jednocześnie doskonałe oświetlenie terenu.
Polski produkt - lampa WALL 090 - jest objęty gwarancją producenta przez rok. "
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Waga netto | 0.59kg |
| Waga brutto | 0.64kg |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10.0000 |
| Głębokość | 100mm |
| Wysokość | 200mm |
| Strumień światła | 420 Lm |
| Szerokość | 43mm |
| Waga opakowania zbiorczego | 6.4kg |
| Moc | 6W LED |
| Kolor obudowy | Biały |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Materiał | Metal |
| Marka | MiLAGRO |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 6W LED |
| Napięcie | 230V |
| Rodzaj lampy | Lampa elewacyjna | ścienna |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".