"Model PLAIN 097 to lampa wyposażona w jedno źródło światła, którym jest zintegrowany moduł LED dołączony do zestawu. Daje ona światło o neutralnej i białej barwie. Jest to związane z temperaturą barwową o wartości 4000 K. Jasność plasuje się natomiast na poziomie 700 lumenów. Maksymalna moc wynosi 10 W. Jest to wartość odpowiadająca 55 W w tradycyjnej żarówce. Do wykonania lampy użyto aluminium. Tworzywo zostało odpowiednio wyselekcjonowane, dlatego jest w pełni bezpieczne i trwałe. Lampę...
"Model PLAIN 097 to lampa wyposażona w jedno źródło światła, którym jest zintegrowany moduł LED dołączony do zestawu. Daje ona światło o neutralnej i białej barwie. Jest to związane z temperaturą barwową o wartości 4000 K. Jasność plasuje się natomiast na poziomie 700 lumenów. Maksymalna moc wynosi 10 W. Jest to wartość odpowiadająca 55 W w tradycyjnej żarówce. Do wykonania lampy użyto aluminium. Tworzywo zostało odpowiednio wyselekcjonowane, dlatego jest w pełni bezpieczne i trwałe. Lampę przypisano do klasy ochronności IP 44. Produkt jest szeroki na 14 cm, a jego wysokość całkowita ma 20 cm. Głębokość lampy, a jednocześnie odległość od lampy wynosi natomiast 10,7 cm PLAIN 097 jest modelem elewacyjnym. Jest skutecznie chroniony przed szkodliwym działaniem wilgoci, dlatego może być instalowany i użytkowany na zewnątrz budynków. Czarna, gładka obudowa utrzymana w minimalistycznym stylu będzie świetnie współgrać zarówno z ciemnymi, jak i jasnymi elewacjami. Lampę można instalować samodzielnie, lub łącząc z innymi produktami z kolekcji PLAIN. Lampa PLAIN 097 została objęta przez producenta - firmę MilAGRO - roczną gwarancją. " Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Waga netto 0.82kg Waga brutto 0.95kg Ilość w opakowaniu zbiorczym... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
"Model PLAIN 097 to lampa wyposażona w jedno źródło światła, którym jest zintegrowany moduł LED dołączony do zestawu. Daje ona światło o neutralnej i białej barwie. Jest to związane z temperaturą barwową o wartości 4000 K. Jasność plasuje się natomiast na poziomie 700 lumenów. Maksymalna moc wynosi 10 W. Jest to wartość odpowiadająca 55 W w tradycyjnej żarówce. Do wykonania lampy użyto aluminium. Tworzywo zostało odpowiednio wyselekcjonowane, dlatego jest w pełni bezpieczne i trwałe. Lampę przypisano do klasy ochronności IP 44. Produkt jest szeroki na 14 cm, a jego wysokość całkowita ma 20 cm. Głębokość lampy, a jednocześnie odległość od lampy wynosi natomiast 10,7 cm
PLAIN 097 jest modelem elewacyjnym. Jest skutecznie chroniony przed szkodliwym działaniem wilgoci, dlatego może być instalowany i użytkowany na zewnątrz budynków. Czarna, gładka obudowa utrzymana w minimalistycznym stylu będzie świetnie współgrać zarówno z ciemnymi, jak i jasnymi elewacjami. Lampę można instalować samodzielnie, lub łącząc z innymi produktami z kolekcji PLAIN.
Lampa PLAIN 097 została objęta przez producenta - firmę MilAGRO - roczną gwarancją.
"
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Waga netto | 0.82kg |
| Waga brutto | 0.95kg |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10.0000 |
| Waga opakowania zbiorczego | 10.40 kg |
| Głębokość | 107mm |
| Moc | 10W LED |
| Kąt świecenia | 120° |
| Szerokość | 150mm |
| Wysokość | 200mm |
| Strumień światła | 700lm |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Materiał | Metal |
| Marka | MiLAGRO |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Kolor obudowy | Szary |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kolor | Szary |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 10W |
| Napięcie | 230V |
| Rodzaj lampy | Lampa elewacyjna | ścienna |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".