Producent: ORNO Kod producenta: LF-1/B Kategoria produktu: Lighting line Oprawa przeznaczona do automatycznego oświetlania terenów zewnętrznych, a także pomieszczeń, takich jak klatki schodowe, korytarze, piwnice, garaże, magazyny itp. Wyposażona jest w pasywny czujnik podczerwieni, który reaguje w chwili pojawienia się ruchu. Kąt detekcji: 180°, potencjometry do regulacji: czasu świecenia i czułości natężenia światła. Kolor - czarny. Materiał: tworzywo sztuczne. Informacje ogólne...
Producent: ORNO Kod producenta: LF-1/B Kategoria produktu: Lighting line Oprawa przeznaczona do automatycznego oświetlania terenów zewnętrznych, a także pomieszczeń, takich jak klatki schodowe, korytarze, piwnice, garaże, magazyny itp. Wyposażona jest w pasywny czujnik podczerwieni, który reaguje w chwili pojawienia się ruchu. Kąt detekcji: 180°, potencjometry do regulacji: czasu świecenia i czułości natężenia światła. Kolor - czarny. Materiał: tworzywo sztuczne. Informacje ogólne Napięcie zasilania 230V~, 50Hz Źródło światła CFL/LED Trzonek E27 Wymienne źródło światła tak Moc max 60W Współczynnik oddawania barw Ra/CRI nie dotyczy Strumień świetlny nie dotyczy Kąt świecenia [°] nie dotyczy Ilość cykli wł./wył. nie dotyczy Trwałość [h] nie dotyczy Temperatura barwowa nie dotyczy Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym I Zakres temperatury pracy [°C] - 20 ~ 40°C Stopień ochrony IP 44 Miejsce zastosowania wewnątrz i na zewnątrz Montaż do nadbudowania na ścianie Rodzaj przyłącza kostka śrubowa Kolor czarny Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) 265/185/105 Waga [g] 580 Materiał obudowy policarbon Materiał klosza policarbon Sterowanie... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: ORNO
Kod producenta: LF-1/B
Kategoria produktu: Lighting line
Oprawa przeznaczona do automatycznego oświetlania terenów zewnętrznych, a także pomieszczeń, takich jak klatki schodowe, korytarze, piwnice, garaże, magazyny itp. Wyposażona jest w pasywny czujnik podczerwieni, który reaguje w chwili pojawienia się ruchu. Kąt detekcji: 180°, potencjometry do regulacji: czasu świecenia i czułości natężenia światła. Kolor - czarny. Materiał: tworzywo sztuczne.
| Napięcie zasilania | 230V~, 50Hz |
| Źródło światła | CFL/LED |
| Trzonek | E27 |
| Wymienne źródło światła | tak |
| Moc | max 60W |
| Współczynnik oddawania barw Ra/CRI | nie dotyczy |
| Strumień świetlny | nie dotyczy |
| Kąt świecenia [°] | nie dotyczy |
| Ilość cykli wł./wył. | nie dotyczy |
| Trwałość [h] | nie dotyczy |
| Temperatura barwowa | nie dotyczy |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | I |
| Zakres temperatury pracy [°C] | - 20 ~ 40°C |
| Stopień ochrony IP | 44 |
| Miejsce zastosowania | wewnątrz i na zewnątrz |
| Montaż | do nadbudowania na ścianie |
| Rodzaj przyłącza | kostka śrubowa |
| Kolor | czarny |
| Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) | 265/185/105 |
| Waga [g] | 580 |
| Materiał obudowy | policarbon |
| Materiał klosza | policarbon |
| Sterowanie czujnikiem ruchu | tak |
| Typ czujnika | PIR |
| Kąt widzenia | 180st |
| Zasięg detekcji | 9m |
| Regulacja natężenia światła LUX | tak |
| Zakres regulacji natężenia światła LUX | &,lt,3—2000lux |
| Regulacja czasu świecenia TIME | tak |
| Zakres regulacji TIME | min. 10 sek. ± 3 sek., max. 5 min. ± 1 min. |
| Regulacja zasięgu detekcji SENS | nie |
| Minimalna odległość od oświetlanego obiektu | 0,5m |
| Możliwość współpracy ze ściemniaczem | nie |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Kolor | Czarny |
| Trzonek | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj lampy | Lampa elewacyjna | ścienna |
| Źródło światła | Wymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".