Lampa ścienna ML-10B7 przeznaczona jest do automatycznego oświetlenia zewnętrznych części posesji. Lampa wyposażona jest w pasywny czujnik podczerwieni o kącie detekcji ruchu wynoszącym 180° . Detekcja ruchu odbywa się na zasadzie pomiaru zmiany temperatury otoczenia w zadanym sektorze widzialności czujnika, w wyniku ruchu znajdującej się tam osoby. Jeśli w sektorze widzialności czujnika pojawi się osoba, automatycznie włącza się oświetlenie i pozostaje włączone tak długo, jak czujnik...
Lampa ścienna ML-10B7 przeznaczona jest do automatycznego oświetlenia zewnętrznych części posesji. Lampa wyposażona jest w pasywny czujnik podczerwieni o kącie detekcji ruchu wynoszącym 180° . Detekcja ruchu odbywa się na zasadzie pomiaru zmiany temperatury otoczenia w zadanym sektorze widzialności czujnika, w wyniku ruchu znajdującej się tam osoby. Jeśli w sektorze widzialności czujnika pojawi się osoba, automatycznie włącza się oświetlenie i pozostaje włączone tak długo, jak czujnik ruchu wykrywa ruch w obrębie pola „widzenia”. Jeśli w określonym (zadanym przez użytkownika) czasie nie zostanie wykryta obecność, oświetlenie zostanie automatycznie wyłączone. Lampę wyposażono dodatkowo w specjalny sensor foto-optyczny, który pozwala opcjonalnie na oszczędzanie energii nie załączając oświetlenia np. w czasie dnia. Lampę ML-10B7 można obciążyć jedną żarówką z gwintem E27 o maksymalnej mocy 60W. Urządzenie wyposażono w zestaw dwóch potencjometrów do sterowania automatyką lampy: - potencjometr regulacji czasu podtrzymania oświetlenia, - potencjometr regulacji progu oświetlenia zewnętrznego. Lampa Napięcie zasilania AC 230V / 50Hz Pobór mocy automatyki urządzenia (Czujnik PIR) - czuwanie / praca 0,1W/ 0,45W... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Lampa ścienna ML-10B7 przeznaczona jest do automatycznego oświetlenia zewnętrznych części posesji. Lampa wyposażona jest w pasywny czujnik podczerwieni o kącie detekcji ruchu wynoszącym 180°.
Detekcja ruchu odbywa się na zasadzie pomiaru zmiany temperatury otoczenia w zadanym sektorze widzialności czujnika, w wyniku ruchu znajdującej się tam osoby. Jeśli w sektorze widzialności czujnika pojawi się osoba, automatycznie włącza się oświetlenie i pozostaje włączone tak długo, jak czujnik ruchu wykrywa ruch w obrębie pola „widzenia”. Jeśli w określonym (zadanym przez użytkownika) czasie nie zostanie wykryta obecność, oświetlenie zostanie automatycznie wyłączone.
Lampę wyposażono dodatkowo w specjalny sensor foto-optyczny, który pozwala opcjonalnie na oszczędzanie energii nie załączając oświetlenia np. w czasie dnia.
Lampę ML-10B7 można obciążyć jedną żarówką z gwintem E27 o maksymalnej mocy 60W.
Urządzenie wyposażono w zestaw dwóch potencjometrów do sterowania automatyką lampy:
- potencjometr regulacji czasu podtrzymania oświetlenia,
- potencjometr regulacji progu oświetlenia zewnętrznego.
| Lampa | |
| Napięcie zasilania | AC 230V / 50Hz |
| Pobór mocy automatyki urządzenia (Czujnik PIR) - czuwanie / praca | 0,1W/ 0,45W |
| Rodzaj czujnika | PIR |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kąt wykrywania ruchu | 180° |
| Zalecane miejsce instalacji | zewnętrzne |
| Zalecana wysokość instalacji | 1.8 - 2.4m |
| Zakres wykrywania ruchu | max. 9m |
| Zakres regulacji zwłoki czasowej | Min. 10 sek ±3 sek, maks. 5 min ± 1 min |
| Zakres regulacji progu światła zewn. | 3 lx - 2000 lx |
| Maks. obciążenie urządzenia | 60 W (żarówka gwint E27) |
| Temperaturowy zakres pracy | -20ºC ~ +40ºC |
| Współczynnik ochrony | IP44 |
| Wymiary (W x SZ x G) | 265 x 185 x 105 mm |
| Waga netto | 570 g |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 190 x 265 x 117 mm |
| Waga brutto | 700 g |
| Typ opakowania | karton |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Kolor | Czarny |
| Trzonek | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj lampy | Lampa elewacyjna | ścienna |
| Źródło światła | Wymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".