Opis produktu Tradycyjne lampy ogrodowe zaprojektowane z myślą o współczesnych wymaganiach Dostępne w różnych wzorach, kształtach i rozmiarach Wodoodporny stopień ochrony IP44 do IP66 Łatwa instalacja Zastosowanie z żarówkami E27 Zastosowanie Seria lamp odpowiednia do oświetleń elewacji, podłóg, ścieżek lub jako zwisy Cechy produktu Napięcie 230V Symbol 7520 Kod kreskowy EAN 3800157617796 Kod produktu VT-760 Seria Kinkiety Ogrodowe...
Opis produktu Tradycyjne lampy ogrodowe zaprojektowane z myślą o współczesnych wymaganiach Dostępne w różnych wzorach, kształtach i rozmiarach Wodoodporny stopień ochrony IP44 do IP66 Łatwa instalacja Zastosowanie z żarówkami E27 Zastosowanie Seria lamp odpowiednia do oświetleń elewacji, podłóg, ścieżek lub jako zwisy Cechy produktu Napięcie 230V Symbol 7520 Kod kreskowy EAN 3800157617796 Kod produktu VT-760 Seria Kinkiety Ogrodowe Trzonek E27 Napięcie wejściowe 220-240V Częstotliwość 50Hz Materiał Aluminium, Szkło Kolor obudowy Biały Typ Oświetlenie zewnętrzne Klasa szczelności IP44 Zgodność Żarówki E27 Max 60W Rozmiar 225x400x148mm Waga produktu 1,125 Objętość 0,009016 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Ilość na palecie 144 Opakowanie zbiorcze 12 ETIM EC000301 Kod CN 9405 40 99 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Napięcie | 230V |
| Symbol | 7520 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157617796 |
| Kod produktu | VT-760 |
| Seria | Kinkiety Ogrodowe |
| Trzonek | E27 |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Częstotliwość | 50Hz |
| Materiał | Aluminium, Szkło |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Oświetlenie zewnętrzne |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Zgodność | Żarówki E27 Max 60W |
| Rozmiar | 225x400x148mm |
| Waga produktu | 1,125 |
| Objętość | 0,009016 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Ilość na palecie | 144 |
| Opakowanie zbiorcze | 12 |
| ETIM | EC000301 |
| Kod CN | 9405 40 99 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj lampy | Lampa elewacyjna | ścienna |
| Źródło światła | Wymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".