Producent: Rabalux Nr katalogowy: 7964 Zewnętrzna sześcienna lampa ścienna Avola, dzięki swojemu nowoczesnemu i zgrabnemu designowi oraz długiej żywotności, będzie doskonałym wyborem jako oświetlenie tarasu lub zewnętrznej ściany domu. Może być instalowana pojedynczo, ale dzięki swojemu kształtowi będzie wyglądać spektakularnie, gdy zestawisz ze sobą kilka takich lamp. Antracytowa lampa wykonana jest z metalu i szkła, a jej wbudowane źródło światła LED emituje ciepłe, białe światło. Moc...
Producent: Rabalux Nr katalogowy: 7964 Zewnętrzna sześcienna lampa ścienna Avola, dzięki swojemu nowoczesnemu i zgrabnemu designowi oraz długiej żywotności, będzie doskonałym wyborem jako oświetlenie tarasu lub zewnętrznej ściany domu. Może być instalowana pojedynczo, ale dzięki swojemu kształtowi będzie wyglądać spektakularnie, gdy zestawisz ze sobą kilka takich lamp. Antracytowa lampa wykonana jest z metalu i szkła, a jej wbudowane źródło światła LED emituje ciepłe, białe światło. Moc źródła o klasie energetycznej A+ wynosi 9 W, jasność 680 lumenów, a temperatura barwowa 3000 K. Lampa Avola będzie służyć przez długi czas, gdyż żywotność energooszczędnego źródła światła wynosi nie mniej niż 30 000 godzin. Wymiary lampy są następujące: wysokość 170 mm, szerokość 200 mm, odległość od ściany 66 mm. Stopień ochrony IP54 gwarantuje zabezpieczenie przed pyłem i rozbryzgami w wody w każdym kierunku. Zewnętrzna lampa Avola objęta jest 5-letnią gwarancją. Odporność na warunki pogodowe, zwłaszcza na deszcz, jest ważnym czynnikiem przy wyborze zewnętrznych lamp ściennych. Lampy o nowoczesnym lub tradycyjnym wzornictwie posiadają minimum stopień ochrony IP43 przed skutkami wnikania wody. Oprawa wykonana jest z wytrzymałej stali nierdzewnej. Wbudowane źródła światła LED zapewniają... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 7964
Zewnętrzna sześcienna lampa ścienna Avola, dzięki swojemu nowoczesnemu i zgrabnemu designowi oraz długiej żywotności, będzie doskonałym wyborem jako oświetlenie tarasu lub zewnętrznej ściany domu. Może być instalowana pojedynczo, ale dzięki swojemu kształtowi będzie wyglądać spektakularnie, gdy zestawisz ze sobą kilka takich lamp. Antracytowa lampa wykonana jest z metalu i szkła, a jej wbudowane źródło światła LED emituje ciepłe, białe światło. Moc źródła o klasie energetycznej A+ wynosi 9 W, jasność 680 lumenów, a temperatura barwowa 3000 K. Lampa Avola będzie służyć przez długi czas, gdyż żywotność energooszczędnego źródła światła wynosi nie mniej niż 30 000 godzin. Wymiary lampy są następujące: wysokość 170 mm, szerokość 200 mm, odległość od ściany 66 mm. Stopień ochrony IP54 gwarantuje zabezpieczenie przed pyłem i rozbryzgami w wody w każdym kierunku. Zewnętrzna lampa Avola objęta jest 5-letnią gwarancją.
Odporność na warunki pogodowe, zwłaszcza na deszcz, jest ważnym czynnikiem przy wyborze zewnętrznych lamp ściennych. Lampy o nowoczesnym lub tradycyjnym wzornictwie posiadają minimum stopień ochrony IP43 przed skutkami wnikania wody. Oprawa wykonana jest z wytrzymałej stali nierdzewnej. Wbudowane źródła światła LED zapewniają naturalne lub ciepłe białe światło.
| Kategoria produktu | Lampy ogrodowe |
| Typ | Zewnętrzne lampy ścienne |
| Styl | Nowoczesne |
| Pomieszczenie | ściana zewnętrzna |
| Temperatura barwowa | ciepła biel |
| Strumień świetlny źródła światła (lm) | 680 |
| Specyfikacje źródła światła | 9W |
| Temperatura barwowa (K) | 3000 |
| Technologia LED | tak |
| Wymienne źródło światła LED | nie |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Kolor lampy | antracyt |
| Materiał lampy | metal |
| Materiał klosza | szkło |
| Czas życia źródła światła (h) | 30000 |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Klasa energetyczna źródła światła | A+ |
| Gwarancja (lata) | 5 |
| Średnie zużycie energii (kwh/1000 Ah) | 9.0 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | LED 9W |
| Stosowane napięcie | 230V, 50Hz |
| Poziomo (mm) | 200.0 |
| Pionowy (mm) | 170.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 20.8 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 8.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 18.2 |
| Waga netto (kg) | 0.97 |
| Waga brutto | 1.12 |
| Numer klosza zapasowego dużego/Produktu pilota | 19631 |
| Numer wbudowanego źródła światła LED | 16 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kolor | Antracyt |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa energetyczna | G |
| Rodzaj lampy | Lampa elewacyjna | ścienna |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".