OPRAWA LED KANLO OKRĄGŁA 18W 4000K 1750LM IP54 BIAŁA CZ. MIKR. Bemko C45-KAN2-18-WHR-4K-MS
Indeks:
C45-KAN2-18-WHR-4K-MS
EAN:
ID:
212499
Barwa światła: 4000K Długość: 210mm Gwarancja: 36 miesięcy Kąt rozsyłu: 120° Klasa ochronności: II Materiał: PC Moc w trybie czuwania (Psb): Psb<0,5W Moc w trybie włączenia (Pon): Pon: 18W Napięcie znamionowe: Un: 230V~50Hz Stopień ochrony (IK): IK08 Strumień świetlny: 1750lm Szerokość: 210mm Temperatura pracy: -15°C /+35°C Trwałość: L70B50: 30000h Wskaźnik oddawania barw (CRI): CRI>80 Wysokość: 51mm Stopień szczelności:...
Więcej szczegółów
Bemko
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
OPRAWA LED KANLO OKRĄGŁA 18W 4000K 1750LM IP54 BIAŁA CZ. MIKR. Bemko C45-KAN2-18-WHR-4K-MS 5 1 5 1
2 lata
  • Barwa światła: 4000K
  • Długość: 210mm
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Kąt rozsyłu: 120°
  • Klasa ochronności: II
  • Materiał: PC
  • Moc w trybie czuwania (Psb): Psb<0,5W
  • Moc w trybie włączenia (Pon): Pon: 18W
  • Napięcie znamionowe: Un: 230V~50Hz
  • Stopień ochrony (IK): IK08
  • Strumień świetlny: 1750lm
  • Szerokość: 210mm
  • Temperatura pracy: -15°C /+35°C
  • Trwałość: L70B50: 30000h
  • Wskaźnik oddawania barw (CRI): CRI>80
  • Wysokość: 51mm