Stopień ochrony IP65 kształt owal Źródło światła LED typ klosza mleczny Materiał obudowy tworzywo (PC) ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła neutralna biel indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 zasięg czujnika brak czujnika napięcie 220–240 V Kolor obudowy czarny Wymiary 270 × 145 × 81 mm UGR poniżej nie dotyczy Strumień świetlny 1 600 lm opakowanie 1 szt., pudełko typ...
Stopień ochrony IP65 kształt owal Źródło światła LED typ klosza mleczny Materiał obudowy tworzywo (PC) ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła neutralna biel indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 zasięg czujnika brak czujnika napięcie 220–240 V Kolor obudowy czarny Wymiary 270 × 145 × 81 mm UGR poniżej nie dotyczy Strumień świetlny 1 600 lm opakowanie 1 szt., pudełko typ lampy dodatkowe materiał osłony tworzywo (PC) czujnik ruchu nie kąt świecenia 120° okres gwarancyjny 2 lata odpowiednik oprawy świetlówkowej 100 W pojemność 155 mA Typ nie dotyczy Rodzaj nie dotyczy Otwór montażowy nie dotyczy możliwość ściemniania nie Temperatura barwowa 4 000 K żywotność 25 000 godzin Częstotliwość 50/60 Hz Pobór mocy 20 W Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Stopień ochrony | IP65 |
| kształt | owal |
| Źródło światła | LED |
| typ klosza | mleczny |
| Materiał obudowy | tworzywo (PC) |
| ŚWIATŁO: | neutralna biel |
| Barwa światła | neutralna biel |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| zasięg czujnika | brak czujnika |
| napięcie | 220–240 V |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wymiary | 270 × 145 × 81 mm |
| UGR poniżej | nie dotyczy |
| Strumień świetlny | 1 600 lm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| typ lampy | dodatkowe |
| materiał osłony | tworzywo (PC) |
| czujnik ruchu | nie |
| kąt świecenia | 120° |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| odpowiednik oprawy świetlówkowej | 100 W |
| pojemność | 155 mA |
| Typ | nie dotyczy |
| Rodzaj | nie dotyczy |
| Otwór montażowy | nie dotyczy |
| możliwość ściemniania | nie |
| Temperatura barwowa | 4 000 K |
| żywotność | 25 000 godzin |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 20 W |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".