Producent: Rabalux Nr katalogowy: 7014 Wykonany z metalu poczwórny reflektor Minuet będzie świeżym akcentem w Twoim nowoczesnym mieszkaniu za sprawą swoich radosnych kolorów. Minuet został zaprojektowany przez firmę Rábalux i polecamy go przede wszystkim do pokoju dziecięcego. Biały kolor podstawy regulowanych główek lampy w kształcie dzwonka został uzupełniony kilkoma innymi kolorami, a sama lampa posiada również białą podłużną podstawę dekoracyjną z zaokrąglonym końcem. Dzięki...
Producent: Rabalux Nr katalogowy: 7014 Wykonany z metalu poczwórny reflektor Minuet będzie świeżym akcentem w Twoim nowoczesnym mieszkaniu za sprawą swoich radosnych kolorów. Minuet został zaprojektowany przez firmę Rábalux i polecamy go przede wszystkim do pokoju dziecięcego. Biały kolor podstawy regulowanych główek lampy w kształcie dzwonka został uzupełniony kilkoma innymi kolorami, a sama lampa posiada również białą podłużną podstawę dekoracyjną z zaokrąglonym końcem. Dzięki regulowanym głowicom możesz skutecznie oświetlić każde pomieszczenie. Do reflektora pasują cztery żarówki energooszczędna o mocy do 40 W i gnieździe typu E14. W zależności od upodobań, możesz dobrać do niego ciepłe lub naturalne białe źródło światła. Poczwórny reflektor Minuet ma 300 mm średnicy, a jego odległość od sufitu wynosi 160 mm. Ten model jest dostarczany bez żarówek. Oświetlenie punktowe może być używane w każdym pomieszczeniu: jest idealnym wyborem do przedpokoju, salonu lub łazienki i może być montowane na ścianach lub suficie. Światło może być ukierunkowane, co jest wielką zaletą, a ze względu na różnorodność form i kolorów nie ma potrzeby kompromisu co do designu. Parametry lampy Kategoria produktu Lampy wewnętrzne Typ Oświetlenie punktowe Styl... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 7014
Wykonany z metalu poczwórny reflektor Minuet będzie świeżym akcentem w Twoim nowoczesnym mieszkaniu za sprawą swoich radosnych kolorów. Minuet został zaprojektowany przez firmę Rábalux i polecamy go przede wszystkim do pokoju dziecięcego. Biały kolor podstawy regulowanych główek lampy w kształcie dzwonka został uzupełniony kilkoma innymi kolorami, a sama lampa posiada również białą podłużną podstawę dekoracyjną z zaokrąglonym końcem. Dzięki regulowanym głowicom możesz skutecznie oświetlić każde pomieszczenie. Do reflektora pasują cztery żarówki energooszczędna o mocy do 40 W i gnieździe typu E14. W zależności od upodobań, możesz dobrać do niego ciepłe lub naturalne białe źródło światła. Poczwórny reflektor Minuet ma 300 mm średnicy, a jego odległość od sufitu wynosi 160 mm. Ten model jest dostarczany bez żarówek.
Oświetlenie punktowe może być używane w każdym pomieszczeniu: jest idealnym wyborem do przedpokoju, salonu lub łazienki i może być montowane na ścianach lub suficie. Światło może być ukierunkowane, co jest wielką zaletą, a ze względu na różnorodność form i kolorów nie ma potrzeby kompromisu co do designu.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Oświetlenie punktowe |
| Styl | Nowoczesne |
| Pomieszczenie | sypialnia, pokój dziecięcy |
| Technologia LED | nie |
| Wymienne źródło światła LED | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Kolor lampy | biały |
| Materiał lampy | metal |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Może być używana wyłącznie z energooszczędnym źródłem światła | nie |
| Gwarancja (lata) | 1 |
| Liczba gniazd | 4 |
| Typ gniazda | E14 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | E14 4x MAX 40W |
| Stosowane napięcie | 230V, 50Hz |
| Odległość od sufitu | 160.0 |
| Pionowy (mm) | 160.0 |
| Średnica | 300.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 17.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 28.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 28.5 |
| Waga netto (kg) | 1.52 |
| Waga brutto | 1.72 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Trzonek | E14 |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Rodzaj lampy | Oświetlenie punktowe |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".