Plafon w uniwersalnym czarnym kolorze i nowoczesnej stylistyce. Sporej wielkości rozmiary: szerokość 52 cm i wysokość 11 cm, skrywają w sobie wymienne moduły LED o łącznej mocy 36 W. Wykorzystanie modułu LED pozwala zmniejszyć koszty zużycia energii, nie wpływając na jakość źródła światła. Przyjemna dla oka barwa 4000 K wprowadza miły klimat do pomieszczeń i dba o odpowiedni nastrój. Lampa została wykonana z wysokiej jakości materiałów: metalu i akrylu. W zestawie znajdują się niezbędne...
Plafon w uniwersalnym czarnym kolorze i nowoczesnej stylistyce. Sporej wielkości rozmiary: szerokość 52 cm i wysokość 11 cm, skrywają w sobie wymienne moduły LED o łącznej mocy 36 W. Wykorzystanie modułu LED pozwala zmniejszyć koszty zużycia energii, nie wpływając na jakość źródła światła. Przyjemna dla oka barwa 4000 K wprowadza miły klimat do pomieszczeń i dba o odpowiedni nastrój. Lampa została wykonana z wysokiej jakości materiałów: metalu i akrylu. W zestawie znajdują się niezbędne elementy do jej montażu. Plafon zachwyca swoją estetyczną, a zarazem prostą formą. Zamieszczone na nim trzy źródła światła w kształcie pierścieni, przypominają elegancką biżuterię. Lampa z powodzeniem znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu, bez różnicy czy będzie to jadalnia, kuchnia lub designerski salon. Lampa z serii Ring objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Ilość w opakowaniu zbiorczym 1.0000 Wysokość 110 mm Waga netto 2.48kg Strumień światła 2520lm Liczba ramion 3 Waga brutto 3.40kg Moc 36W LED Głębokość 520 mm Szerokość 520 mm Kolor obudowy Czarny Producent Eko-Light Stopień ochrony IP20 Materiał Metal + Akryl... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Plafon w uniwersalnym czarnym kolorze i nowoczesnej stylistyce. Sporej wielkości rozmiary: szerokość 52 cm i wysokość 11 cm, skrywają w sobie wymienne moduły LED o łącznej mocy 36 W. Wykorzystanie modułu LED pozwala zmniejszyć koszty zużycia energii, nie wpływając na jakość źródła światła. Przyjemna dla oka barwa 4000 K wprowadza miły klimat do pomieszczeń i dba o odpowiedni nastrój. Lampa została wykonana z wysokiej jakości materiałów: metalu i akrylu. W zestawie znajdują się niezbędne elementy do jej montażu.
Plafon zachwyca swoją estetyczną, a zarazem prostą formą. Zamieszczone na nim trzy źródła światła w kształcie pierścieni, przypominają elegancką biżuterię. Lampa z powodzeniem znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu, bez różnicy czy będzie to jadalnia, kuchnia lub designerski salon.
Lampa z serii Ring objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne.
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1.0000 |
| Wysokość | 110 mm |
| Waga netto | 2.48kg |
| Strumień światła | 2520lm |
| Liczba ramion | 3 |
| Waga brutto | 3.40kg |
| Moc | 36W LED |
| Głębokość | 520 mm |
| Szerokość | 520 mm |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał | Metal + Akryl |
| Marka | MiLAGRO |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymienne żrÓ,dło światła | Tak |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Moc | 36W LED |
| Napięcie | 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".