ML5567
5902693755678
142560
Kolekcja RICK została stworzona z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Jej designerski styl na pewno przyciągnie uwagę gości. Seria posiada cztery modele lamp sufitowych z jednym, dwoma i trzema punktami świetlnymi, które dostępne są w dwóch konfiguracjach. Oprawę zamknięto w metalowym kloszu z drucianymi elementami w kolorze czarny. Dla kontrastu i odbicia światła wewnętrzną jego powierzchnię pomalowano na kolor złoty. Kolekcja RICK sprawdzi się zarówno w pokojach dziennych, jak i w sypialniach....
Kolekcja RICK została stworzona z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Jej designerski styl na pewno przyciągnie uwagę gości. Seria posiada cztery modele lamp sufitowych z jednym, dwoma i trzema punktami świetlnymi, które dostępne są w dwóch konfiguracjach. Oprawę zamknięto w metalowym kloszu z drucianymi elementami w kolorze czarny. Dla kontrastu i odbicia światła wewnętrzną jego powierzchnię pomalowano na kolor złoty. Kolekcja RICK sprawdzi się zarówno w pokojach dziennych, jak i w sypialniach. Kolekcja od marki MiLAGRO jest objęta gwarancją producenta. Czas jej trwania wynosi 24 miesiące. W tym okresie wszelkie naprawy są świadczone nieodpłatnie. Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Waga netto 0.92kg Waga brutto 1.21kg Wysokość 130 mm Wysokość klosza 14cm Liczba ramion 3 Moc 3xE14 40W Szerokość 430 mm Ilość w opakowaniu zbiorczym 5szt Waga opakowania zbiorczego 7.23kg Głębokość 80 mm Kolor obudowy Czarny Producent Eko-Light Stopień ochrony IP20 Materiał Metal Marka MiLAGRO Źródło światła NIE Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Kolekcja RICK została stworzona z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Jej designerski styl na pewno przyciągnie uwagę gości. Seria posiada cztery modele lamp sufitowych z jednym, dwoma i trzema punktami świetlnymi, które dostępne są w dwóch konfiguracjach. Oprawę zamknięto w metalowym kloszu z drucianymi elementami w kolorze czarny. Dla kontrastu i odbicia światła wewnętrzną jego powierzchnię pomalowano na kolor złoty. Kolekcja RICK sprawdzi się zarówno w pokojach dziennych, jak i w sypialniach.
Kolekcja od marki MiLAGRO jest objęta gwarancją producenta. Czas jej trwania wynosi 24 miesiące. W tym okresie wszelkie naprawy są świadczone nieodpłatnie.
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Waga netto | 0.92kg |
| Waga brutto | 1.21kg |
| Wysokość | 130 mm |
| Wysokość klosza | 14cm |
| Liczba ramion | 3 |
| Moc | 3xE14 40W |
| Szerokość | 430 mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5szt |
| Waga opakowania zbiorczego | 7.23kg |
| Głębokość | 80 mm |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał | Metal |
| Marka | MiLAGRO |
| Źródło światła | NIE |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Moc | Zmienna |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła | NIE |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".