PUNTO 022 to lampa sufitowa, która została przymocowana do podłużnej podsufitki za pomocą trzech regulowanych ramion, na których umieszczono trzy okrągłe oprawy z metalu. Obudowy mogą zostać umieszczone w odległości od 9,5 cm do 16 cm od ściany dzięki regulowanej rączce. W tym modelu lampy można ustawić kąt padania światła w zależności od potrzeb użytkowników. W okrągłej oprawie pod akrylowym kloszem zamknięto energooszczędne moduły LED, których moc ma wartość 12 W, co odpowiada mocy 65 W w...
PUNTO 022 to lampa sufitowa, która została przymocowana do podłużnej podsufitki za pomocą trzech regulowanych ramion, na których umieszczono trzy okrągłe oprawy z metalu. Obudowy mogą zostać umieszczone w odległości od 9,5 cm do 16 cm od ściany dzięki regulowanej rączce. W tym modelu lampy można ustawić kąt padania światła w zależności od potrzeb użytkowników. W okrągłej oprawie pod akrylowym kloszem zamknięto energooszczędne moduły LED, których moc ma wartość 12 W, co odpowiada mocy 65 W w przypadku tradycyjnej żarówki. Źródło światła gwarantuje przyjemne dla oka światło, zbliżone do dziennego. Temperatura barwowa sięga 4000 K. Wartość strumienia świetlnego wynosi 560 lm. PUNTO 022 będzie odpowiednim rozwiązaniem do kuchni i jadalni. Dzięki białym oprawom model ten będzie się pięknie prezentował w nowoczesnych wnętrzach, utrzymanych w jasnych kolorach. Producent przewidział na ten produkt 12-miesięczną gwarancję. Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Ilość w opakowaniu zbiorczym 1.0000 Waga netto 1.20 kg Waga brutto 1.40 kg Moc 12W Liczba ramion 3 Długość 560 mm Strumień światła 840lm Wysokość 95-160 mm Głębokość 95-160 mm Producent Eko-Light Stopień ochrony IP20 Materiał metal+akryl Marka MiLAGRO Kolor... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
PUNTO 022 to lampa sufitowa, która została przymocowana do podłużnej podsufitki za pomocą trzech regulowanych ramion, na których umieszczono trzy okrągłe oprawy z metalu. Obudowy mogą zostać umieszczone w odległości od 9,5 cm do 16 cm od ściany dzięki regulowanej rączce. W tym modelu lampy można ustawić kąt padania światła w zależności od potrzeb użytkowników. W okrągłej oprawie pod akrylowym kloszem zamknięto energooszczędne moduły LED, których moc ma wartość 12 W, co odpowiada mocy 65 W w przypadku tradycyjnej żarówki. Źródło światła gwarantuje przyjemne dla oka światło, zbliżone do dziennego. Temperatura barwowa sięga 4000 K. Wartość strumienia świetlnego wynosi 560 lm.
PUNTO 022 będzie odpowiednim rozwiązaniem do kuchni i jadalni. Dzięki białym oprawom model ten będzie się pięknie prezentował w nowoczesnych wnętrzach, utrzymanych w jasnych kolorach.
Producent przewidział na ten produkt 12-miesięczną gwarancję.
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1.0000 |
| Waga netto | 1.20 kg |
| Waga brutto | 1.40 kg |
| Moc | 12W |
| Liczba ramion | 3 |
| Długość | 560 mm |
| Strumień światła | 840lm |
| Wysokość | 95-160 mm |
| Głębokość | 95-160 mm |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał | metal+akryl |
| Marka | MiLAGRO |
| Kolor obudowy | Multikolor |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymienne żrÓ,dło światła | Tak |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Moc | 12W |
| Napięcie | 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".