"Stylowy plafon o niespotykanej formie. Wyróżnia się niewielkimi rozmiarami: 23 cm wysokości oraz 28,5 cm szerokości. Źródłem światła są zainstalowane na stałe moduły LED o mocy 15 W. Dzięki zastosowaniu technologii LED uzyskujemy efekt niskiego zużycia energii przy wysokiej wydajności oświetlenia. Do najważniejszych zalet zaliczyć można także przyjemną dla oka barwę oświetlenia 4000 K, którą dobrano w taki sposób, aby lampa gwarantowała komfort jej użytkowania. Produkt wykonano z metalu i...
"Stylowy plafon o niespotykanej formie. Wyróżnia się niewielkimi rozmiarami: 23 cm wysokości oraz 28,5 cm szerokości. Źródłem światła są zainstalowane na stałe moduły LED o mocy 15 W. Dzięki zastosowaniu technologii LED uzyskujemy efekt niskiego zużycia energii przy wysokiej wydajności oświetlenia. Do najważniejszych zalet zaliczyć można także przyjemną dla oka barwę oświetlenia 4000 K, którą dobrano w taki sposób, aby lampa gwarantowała komfort jej użytkowania. Produkt wykonano z metalu i akrylu wykończonych w efektownym chromowanym/srebrnym kolorze. Nowoczesny kształt i niebanalna forma to z pewnością największe atuty tego plafonu. Lampa idealnie pasuje do współczesnych wnętrz, stanowiąc ich idealne uzupełnienie. Model Ice 178 może być dopełnieniem aranżacji w której wykorzystano pozostałe lampy z kolekcji Producent udziela na lampę 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego." Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Ilość w opakowaniu zbiorczym 1.0000 Waga netto 1.70 kg Strumień światła 1050 lm Moc 15W Waga brutto 2.00 kg Głębokość 285 mm Szerokość 285 mm Liczba ramion 3 Wysokość 320 mm Kolor... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
"Stylowy plafon o niespotykanej formie. Wyróżnia się niewielkimi rozmiarami: 23 cm wysokości oraz 28,5 cm szerokości. Źródłem światła są zainstalowane na stałe moduły LED o mocy 15 W. Dzięki zastosowaniu technologii LED uzyskujemy efekt niskiego zużycia energii przy wysokiej wydajności oświetlenia. Do najważniejszych zalet zaliczyć można także przyjemną dla oka barwę oświetlenia 4000 K, którą dobrano w taki sposób, aby lampa gwarantowała komfort jej użytkowania. Produkt wykonano z metalu i akrylu wykończonych w efektownym chromowanym/srebrnym kolorze.
Nowoczesny kształt i niebanalna forma to z pewnością największe atuty tego plafonu. Lampa idealnie pasuje do współczesnych wnętrz, stanowiąc ich idealne uzupełnienie. Model Ice 178 może być dopełnieniem aranżacji w której wykorzystano pozostałe lampy z kolekcji
Producent udziela na lampę 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego."
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1.0000 |
| Waga netto | 1.70 kg |
| Strumień światła | 1050 lm |
| Moc | 15W |
| Waga brutto | 2.00 kg |
| Głębokość | 285 mm |
| Szerokość | 285 mm |
| Liczba ramion | 3 |
| Wysokość | 320 mm |
| Kolor obudowy | Chrom |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał | metal + akryl |
| Marka | MiLAGRO |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymienne żrÓ,dło światła | Tak |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Moc | 15W |
| Napięcie | 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".